Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen erzes faluhoz mellett...

Milyen erzes faluhoz mellett lakni?

Figyelt kérdés
Gondolkodunk egy haz epitesen, a telek a falu vegetol 300meterre van, szomszed nincs, nagyon el leszunk szigetelodve? Felek picit a maganytol de lehet nem valos a felelmem..

2020. jan. 31. 00:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Falu mellett* vagy faluhoz kozel*
2020. jan. 31. 00:27
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi birtokunk ugyan a falu szélén van, de egyik oldalról sincs szomszéd. Hidd el, csak haszna van. Nincs felesleges bratyizás, mondjuk pont akkor is leszarnék mindenkit ha a központban laknék. 12 év alatt egyedül a boltossal beszéltem meg a póstással. Attól hogy ott élsz és falu, még el lehet szigetelődni sőt érdemes mert a színvonal általában alacsony. Azért a betörésekre figyelni kell fokozottan a semmi közepén de ennyi.
2020. jan. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a velemenyed😊
2020. jan. 31. 08:56
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez az álmom, halál komolyan. Nincs szomszéd, gondolom nincs átmenő forgalom, maga a mennyország!
2020. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ milyen a falu népe, valószínűleg a szájukra vesznek, hogy különcök vagytok, vagy ti lesztek az újgazdagék, mert hát új ház, meg külön mindentől. Illetve a biztonságra nagyon kell figyelni, erős kőkerítés, mozgásérzékelős reflektorok, riasztó, kamerák. Mondjuk ez attól is függ milyena környék, de ha már így kint laknék tuti az átlagnál jobban védeném a lakhelyem.

Amúgy ha megjelentek a falusi rendezvényeken, meg részt vesztek a falu életében, akkor kevésbé lesztek kívülállóak.

2020. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is az álmom egy ilyen.

Beton kerítéssel venném körbe, felhúznék egy könnyűszerkezetes házat, aztán napelem rendszer, kiskert, ahol zöldséget és gyümölcsöt termelek, mellette pedig egy sufni, ahol barkácsolok.

2020. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk a faluban van ez: [link]

Látszik a képen, mennyire vannak közel a legközelebbi házak. Van az épülettől nem messze egy túraösvény, el szoktunk haladni mellette, mindig irigykedve nézem, nagyon szuper lehet a nyugi, a totál zöld környezet. Imádnám. Sajnos brutál drágák ezek a házak. :D

2020. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

En nem laknek ennyire félreeső helyen.

Nem kell mindenkivel puszipajtas lenni, de így én érezném magam kívülállóként.

2020. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megfontoltuk es megvesszuk a telket ott fogunk elni, picit tartok megis tole, mert szeretem az embereket es a maganyt utalom, bar remelem nem ettol fog fuggni. Majd megirom ha mar ott elunk hogy milyen erzes😊
2020. febr. 4. 11:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért erősen függ hogy melyik megyében melyik részen van az a falu.De tudom konkrétan nem ez volt a kérdés.

Semennyire nem lesztek elszigetelve.

Mivel 300 méter sétálva se nagy távolság.

Meg amúgy is napi szinten mentek boltba postára bevásárolni erre-arra így akaratlanul is találkoztok emberekkel.

Nem tudom mióta éltek a közelben.

De remélem felmértétek a falu és a környező településeken élő embereket.

Mert bizony ha olyan helyre költöztök akkor jobban kell gondoskodni az értékeitek elzárásáról...

A magánytól kell a legkevésbé tartanod.

2020. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!