Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunakeszi, szigetszentmiklos...

Dunakeszi, szigetszentmiklos és mosonmagyaróvár jó helyek?

Figyelt kérdés
Milyen ezeken a helyeken lakni, vagy csak egyszerűen lenni. Mert ezen a 3 helyen lenne számomra munka. És jó lenne elkőltözni valamelyikbe, pláne ebből a kisvárosból ahhol most lakok. Mert képek alapján szépek és jókat halottam róluk. Bár mondjuk dunakesziről halottam olyat, hogy van egy pár c. De úgy halottam pl Gyálon, Nagykanizsán, Vácon, Ajkán roszabb a helyzet ezen a téren!

2020. febr. 5. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 20 éves fiatal ember vagyok :D! Komlóról jövök, ott volt egy pár szép lány. De annyira nem sok, viszont szórakozási lehetőség annyira nem. 1-2 club, de inkább ivók. Ezeken a helyeken milyen lehetőségek vannak. Na meg milyen jó a csajok és mennyi szép lány van 17-23!
2020. febr. 5. 22:12
 2/5 anonim válasza:
17%
Mosonmagyaróváron lakom már fél éve és szórakozóhelyek szempontjábòl elég sovány a felhozatal, legalábbis az én ízlésemnek megfelelõ. Balatonról jöttem ide, ott sincs több.. Viszont szép helyen laktam, na ez nem az, nekem semmi olyan nincs benne, ami megfogott volna.. kinek mi persze.. Munkalehetõségek vannak rendesen, meg egy millió fogászati rendelõ, boltok, üzletek, kocsmák vannak. Csajok azok vannak bõven! :D
2020. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Dunakeszi jó hely.

C meg már mindenhol van.

2020. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
75%
Szigetszentmiklóson lakom.Jo hely .minden van .szórakozási lehetőség is.De kinek mi az igénye.
2020. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dunakeszinek nagyon kellemes a hangulata, olyan kis barátságos, már jártam ott többször. :) Kedvenc városhangulatom:) Tudok még ilyen várost, egyelőre még kettőt ezen kívül, ami ilyen. Én szeretem ezeket a helyeket. :)
2020. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!