Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy költözzön el, mert beteg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a lakótársamról nemrégiben kiderült, epilepsziás. Gyakran vannak csúnya rohamai, inkább ijesztőek. A lakásban zárt ajtóval, tűkön ülök, hogy mikor hallom újra a hörgését... Egyszóval rettentően zavar és félek tőle. Azt tudni kell, hogy én 5 éve ott lakom, ő meg csak 2. Hogy mondhatnám el neki, hogy szedje magát és költözzön el? Köszi.

2020. febr. 6. 08:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, ha ennyire félsz tőle, és neki van hova mennie, akkor mondd meg neki azt, amit ide írtál. Félsz tőle, és nem bírod elviselni, hogy beteg. Beszéljétek meg.
2020. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
38%
Ha megfullad vagy egyebkent is bele is halhat. Eleve azt nem ertem hogy lakhat felügyelet nelkül igy vki
2020. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
86%
A szülei vagy barki nem aggodik erte??
2020. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 qkker1 ***** válasza:
52%

Ritka bunkó vagy kérdező!

Nem tetszik, akkor takarodj másik albérletbe, nehogy már egy beteg embert üldözz el!

2020. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
92%
Gyógyszert nem szed rá? Nekem volt epilepsziás barátnőm, ha voltak rohamai, akkor emelték az adagot és elmúlt. Együtt lehet élni ezzel a betegséggel, de ennél jobban oda kellene figyelnie magára.
2020. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
62%
Nehogy már ő menjen el, neked van bajod.
2020. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
33%
Nehogy már egy beteg ember miatt kellje így élnie, semmi köze a beteghez, takarodjon ő el.
2020. febr. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Szerintem jogom van megmondani neki, hogy menjen el, mert 1: semmi közöm sincs hozzá, mármint se rokonom, se senkim, 2: felelőtlenül él, mert tudja hogy beteg, mégsem vigyáz magára, 3: van családja, szerintem nem az én kötelességem és felelősség róla gondoskodni, 4: elegem van, hogy mi emberek mindent lenyelünk hogy nehogy más megharagudjon ránk. Igenis jogom van rá, hogy megmondjam neki, menjen haza vagy költözzön haza az anyjához. Számomra ez így nem élet. Bármikor odaveri a fejét s meghal. Akkor majd vajon ki lesz először felelősségre vonva? Hát az aki vele él.
2020. febr. 6. 08:52
 9/53 anonim ***** válasza:
86%
Kié a lakás? Mert ha nem a tiéd, akkor bizony nem kötelezheted arra, hogy költözzön el.
2020. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Gyógyszert is szed.. Ugyanolyan rohamai vannak.. Elegem van a mentős hívásokból, a korház járásból. Nem én vagyok az anyja, se senkije, egy random ember vagyok, van családja.. Miért az én vállamon legyen a teher? Nincs egy nyugodt napom, irtózok hazamenni a lakásba.. Ez nem megy már..
2020. febr. 6. 08:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!