Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél ha a lakóhelyed,...

Mit tennél ha a lakóhelyed, üzleted környékét ellepnék az igénytelen maguk alá mocskolós hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Senki nem tesz semmit bejelentésre és az erőszakot kerülném, illetve az értelmes beszéd nem válik be.
2020. febr. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ÁNTSZ-t próbáltad? Az az igazság, hogy mindenki nagyon együttérző velük, de csak addig, amíg nem az ő házuk előtt csinálják össze magukat.
2020. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Amíg nem sértenek törvényt semmit sem tehetsz, joguk van ott lenni, ahol akarnak. Nyáron nálunk is vannak, a házzal szembeni kis téren üldögélnek a padon, nem bántanak és nem zavarnak senkit, elvannak magukban. Van, hogy a járda melletti lépcső/akadálymentes lehajtó padkáján üldögélnek, ha jön valaki felugranak, hogy elférj mellettük és mindenkinek tisztelettudóan köszönnek. Még soha nem láttam, hogy valahova odapiszkítottak volna.
2020. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyi hajléktalanellátónak jelezném a problémát.
2020. febr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Össze kell fogni a közösséget az ügyben.

Ha mindenki jelent mindenhova, akkor hamar lesz megoldás :)


(rendőrség, önkormányzat, hajléktalanszervek, politikusok, stb..)

2020. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Írtam a kérdésben, hogy senki nem tesz semmit, akárhova jelentem.

Egy igazoltatással el van intézve.Majd a helyzet változatlan

2020. febr. 6. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Az a probléma, hogy nem minden csöves ilyen fajta. Sőt, amelyiket te írod, abból van a legkevesebb.

2020. febr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!