Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nehéz döntés előtt állok. Jelenleg Budapesten lakunk egy albérletben, de elég sokat fizetek érte 150.000 Ft-ot és még ebben nincs benne a rezsi, a lakás igy se a legjobb állapotban van mert a főbérlőm nem nagyon foglalkozik vele.. És mostanában tűnik fel nekem hogy kezd lelakódni, de közben meg máshova már nem nagyon tudok menni albérletbe egy olcsóbba, mert vagy rosszabb állapotban van vagy ennél is drágábbak már a lakások. Ha nagyon akarnék olcsót akkor az 7,8, 18, 20ker és ezek már kiesnének nekünk meg nem is szeretnék ezeken a környékeken lakni. Most azon a ponton vagyok hogy teljesen felhagynánk Budapesttel elköltöznék innen nyugatabbra vidékre mert hitelt feltudok venni egy ház megvételére amit megérdeklődtem, csak nem tudom hogy utána milyen lesz ott az élet ettől tartok. A hely neve Cserszegtomaj kis település ami Keszthely felett van. Ti mit tennétek a helyemben?
2020. febr. 7. 15:54
 1/3 anonymousreview60 ***** válasza:
79%

Mindig meglep, ha ennyire éretlenségre utaló kérdést tesz fel valaki. De a teendők kb. az alábbiak:

1. A bérlakás kontra törlesztett ház anyagi kiadásainak felmérése.

2. A család dolgozói elhelyezkedési lehetőségeinek felmérése.

3. A közlekedés Keszthelyre Cserszegtomajról.

4. Iskola, orvos stb.

Ha erre mindre pozitív a válasz, érdemes költözni.

2020. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cserszegtomaj gyönyörű hely, közel Keszthelyhez és Hévízhez. Nem ott élek, de a helyiek mindig azt mondják, hogy leginkább a vendéglátásban van munka és inkább nyáron. Inkább ez aggasztana.
2020. febr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valahogy mégis megélnek az emberek ott gondolom nem csak a vendéglátásból, ahogy néztem itt sem olcsók a házak, majdnem a pesti árakat súrolja.
2020. febr. 7. 20:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!