Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Itt most én vagyok paraszt a...

Itt most én vagyok paraszt a szomszéddal?

Figyelt kérdés
A szomszédban 8 éves gyerekek minden nap és este 8 és 10 óra között ordibálnak, sikoltoznak, trágárkodnak. Egyszer fürdés közben azt kellett hallgatom, ahogy a gyerek elküldte az anyjàt... Udvariasan szóltam, mondták, hogy minden rendben odafigyelnek, persze, semmi nem vàltozott. Egyik nap este 9kor bealudtam és trágárkodásra keltem és felment bennem a pumpa, erősen kopoktam az ajtójukon és trágár szavakkal kértem, hogy csönd legyen. Nem nyitottàk ki. A lényeg, hogy itt én vagyok türelmetlen, mert hogy még kicsik és elkéne viselnek, hogy este 8 után is zajonganak? Napközben még elviselem, de esténként már sok.

2020. febr. 9. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Így jár aki cigók közé költözik.
2020. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hívd rájuk a rendőrséget csendháborításért.
2020. febr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Este 8 és 10 között én próbálnám ignorálni. Nekem akkor telik be a pohár amikor éjfélkor felébredek a két lakással arrébb lakó szomszéd üvöltő TV-jére ami zeng a folyosón, de őt is normálisan kérem meg, hogy aludnék nem pedig dörömbölve és káromkodva.
2020. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem este 10 ig még nem igen támadhatod meg őket.
2020. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak hát szar, mindennap ezt hallgatni. Besokaltam, de nem vagyok rá büszke.
2020. febr. 9. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Este 10-kor befejezik, nem tudsz mit tenni, nekik legalább van életük.
2020. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%
Nyugodtan hívd ki rájuk a rendőrséget, csendháborítás miatt! Már rég nincs életben az este 10 órás törvény, de ha életben lenne sem azt jelentené, hogy csak mert nincs még este 10, bármit meg lehet csinálni! Kulturáltan kellene viselkedni, ahogy azt is illik figyelembe venni, hogy mások is laknak még ott rajtuk kívül és senki sem kíváncsi a neveletlen kölkük vinnyogására.
2020. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6-os értem. Tehát aki minden este anyázik és ordibál egymásnak annak van élete. Köszönöm ment a zöld.
2020. febr. 9. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Csak azért mert nincs még este 10, nem jelenti azt, hogy nyugodtan lehet másokat leszarva rikácsolni, óbégatni stb stb. Imádom ezt az "este 10ig azt csinálok, amit akarok." Hát nem. Lazán rájuk hívnám a rendőrséget, ugyanis amit csinálnak az csendháborítás!
2020. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vagy nyomj be zenét. Jó hangosan.
2020. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!