Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan vegyünk rá valakit...

Hogyan vegyünk rá valakit hogy elhagyja a megszokott környezetét?

Figyelt kérdés
Költözünk kell a jelenlegi albérletünkből, és kicsit messzebb Budapesttől találtunk néhány szép kertes házat, amiket az igényesség kedvéért kicsit fel kell újítani, de anélkül is lakható. Az anyagi keret is meglenne hozzá. Viszont mindkettőnknek sokat kellene ingázni a munkahelyre, ezért mindenképpen váltani kell egy közelebbire. Most viszont párom kitalálta, hogy vegyünk inkább a külvárosában panelt, mert az olcsóbb, és minden mehetne tovább a régi kerékvágásban. Ugyanoda járnánk dolgozni, ugyanazt csinálnánk minden hétvégén. De amiket néztünk lakásokat, sokkal rosszabb állapotban vannak, vagy pedig túl kicsi. És én nem is akarok ennyire Budapesthez kötve élni, főleg nem egy panelben. Még akarom győzni róla hogy igenis VANNAK vidéken is nagyon jó lehetőségek.
2020. febr. 20. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan győzhetnéd meg.

Szereti a munkáját és Pestet is. Nem mindenkinek való a vidéki élet és kereset szempontjából messze Pesten fizetnek a legjobban.


Egyébként az agglomerációban is vannak megfizethető házak, amik felújításra várnak, amik annyira nincsenek messze Pesttől, hogy nagy kín legyen beutazni.

2020. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

"Még akarom győzni róla hogy igenis VANNAK vidéken is nagyon jó lehetőségek."


Akkor csak győzögesd, nem lesz könnyű dolgod. Itt vidéken kb lófsz sincs, és ezzel sokat mondtam.

2020. febr. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, pláne hogy a párosnak van igaza.
2020. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezt előre kellett volna alaposabban megbeszélni. Mert úgy értelmezem, már kiválasztottátok a távolabbit, mire a párod most visszakozik. Kényszeríteni nem lehet. De szerintem neked van igazad. Az a gyanúm, ez a kapcsolat végét is jelentheti.
2020. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a szakmátok? Sajna a legtöbb szakmával vidéken nem lehet boldogulni. Ehhez jön a szórakozási és egyéb lehetőségek hiánya.
2020. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem akar videkre koltozni nem tudod sehogyse ravenni...
2020. febr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Költözz csak ki nyugodtan családi házba vidékre. Majd amikor a hétvégéid fűnyírással és ház körüli munkákkal telnek tavasszal és nyáron, télen hólapátolással kezdődnek a napjaid, jó időben az idilli erkélyedre kiülve agyon csipkednek a szúnyogok, majd emlékezz vissza milyen volt panelben. Én BP belvárosban lakom 25 nm- en, viszont egy kis faluban nőttem fel emeletes családi házban. Felbecsülhetetlen úgy felébredni szombatonként, vagy vasárnaponként, hogy ágyban maradhatok még, ameddig csak akarok, mert nem vár a ház körüli munka. Vagy egész napokat annak szentelni, amit szeretek, pl PS4- en játszani.
2020. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!