Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy mondjam meg a szobatársam...

Hogy mondjam meg a szobatársamnak szépen, hogy ne kérdezgesse naponta többször, hogy hol vagyok/mikor jövök/hová megyek/jöhet-e velem, stb?

Figyelt kérdés
Sőt, igazából jobb lenne, ha egyáltalán nem kérdezné, mert idegesít és ijesztő.
2020. márc. 1. 09:24
 1/6 anonymousreview60 ***** válasza:

Lehet, hogy nincsenek barátai vagy nagyon befeléforduló volt eddig, és ki akar belőle mozdulni. Vagy kontrollmániásak voltak a szülei, és ezt vetíti ki rád.

Lehetséges kérdések: Miért érdekel téged ez ennyire? Miért vagy enbyire kiváncsi? Úgy gondolom, hogy ez alapvetően rám tartozik. Anyám sem akar ennyit tudni rólam.

2020. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Én inkább örülnék neki, ha valaki ezt megkérdezné tőlem. És örömmel vinném programokra.
2020. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is volt egy ilyen szobatársam, alig bírtam ki vele még azt az egy félévet is. Borzalom volt. Szerintem legjobb ha átkéreted valahova másik szobába magad, vagy te lépsz előbb, mert az ilyen kérdésekkel inkább birtokolni akár mint sem hogy kijönni veled.
2020. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

#3:

Vagy csak ti vagytok túlságosan antiszociális marharépák.

2020. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Köszönd meg neki, hogy ő legalább foglalkozik veled, és kérdezd meg, hogy miért fontos ez neki?
2020. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem törődés, hanem birtoklás... Megfulladok tőle. Ha a pasim lenne, biztos dobnám, de sajnos a szobából nem rakhatom ki.
2020. márc. 2. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!