Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mit gondolhatnak...

Szerintetek mit gondolhatnak a szomszédok rólam, ha deathcore-t hallgatok?

Figyelt kérdés

Ha bent vannak a lakásukban, akkor nem hallják ahogy zenét hallgatok, viszont a lépcsőházba enyhén kihallatszik, és mikor jönnek fel a szomszédok, akkor szerintem hallják.

Szerintetek mit gondolhatnak rólam, ha ilyeneket hallgatok? https://www.youtube.com/watch?v=3c0qiymZztg



2020. márc. 17. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Hogy van egy elmebeteg szomszédjuk.
2020. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt, hogy jó az ízlésed. Ha nem dobhártyarepesztően hangos, hanem normál hangerőn hallgatod, szerintem nem lesz bajuk vele.
2020. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ezért miért lennék elmebeteg? :D Attól, hogy a rádió a nyálas mainstream zenéket nyomatja az összes embernek, és ezért ez válik szerintük normálissá, attól nem én leszek az elmebeteg.
2020. márc. 17. 10:43
 4/13 szántóvető ***** válasza:
95%
azt hogy fas-za csávó vagy.
2020. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg élő zenét nyomatunk. Persze minimalizálva a kijutó hangot, de valamennyit hallani belőle így is. Nem gondolnak semmit.
2020. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, jobb, ha nem tudod.

.

"ez válik szerintük normálissá, attól nem én leszek az elmebeteg."

Ha szerintük az a normális - és te a másik oldalhoz tartozol, szemükben bizony nem vagy normális.

2020. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Te Satan ivadeka, hogy vinne el a Korona"


:D


Amugy sajat tapasztalatombol kiindulva, nem tetszik nekik. De kit erdekel, hogy a lepcsohazban mit hallanak?

2020. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Azt, ami a dal címe: “eternal nightmare”😀 Szeretek néhány metál zenekart, de ki a fax akarná ezt hallani a lépcsôházban is? Attól még, hogy valami nem mainstream, az nem jelenti, hogy kapásból értékesebb is a többinél. Ne te mondd meg, hogy mi az, ami értéket képvisel. Feltalálták a fülhallgatót is egyébként.

Én biztos nem tûrném, hogy még a lépcsôházban is a nyomorult halálhörgésetek hallatszódjon, pedig mondom, bírom a metált. Másképp legyél kemény csávó.

2020. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon lehetsz benne a metálban, ha még mindíg ahhoz kapcsolod, hogy ettől valaki "kemény csávó". Egyébként meg a JBL Charge 3 hangszóromon szoktam zenét hallgatni nappal, úgy, hogy a laptopomon a hangerő 14-esre van állítva a 100-ból, tehát annyira nem hangos. És amúgy igen is értékesebb a többi mainstream műfajnál, de nem azért mert ez nem mainstream. Egy popnál, rap-nél sokkal összetettebb az egésznek a felépítése, a szöveg is általában komolyabb. Mondjuk hogy ezt észrevegyem (persze most nem a szövegre gondolok, hanem úgy az egész zene felépítésére) elkellett kezdenem hangszeren játszani, hogy átlássak egy ilyen zenét + a zenei hallásom is eléggé fejlődött. És amit egy ilyen zene nyújt, ahhoz képest zeneileg a rap, pop és ezek elég távol állnak. Persze relatív, hogy kinek mi tetszik, viszont ha azt nézzük, hogy melyik zene elkészítéséhez kell nagyobb tudás, illetve melyikben több az érték, akkor egyértelműen a metál műfajok a jobbak.
2020. márc. 17. 12:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy mit hallgatsz ha zavarja öket a zene

Az alattam lakò csávò Eminemet hallgat,imádom

de amikor este 10 utàn is ezt kell hallgatni

vagy ha pihennoi szeretnék,vagy vendégeim vannak...falra tudnék mászni töle.De a legjobb mikor erre ebredek fel ejjel hogy ö hazaert,elsö hogy zenét kapcsol.

Sok ideje türöm de feszül a hùr,lassan külsö segitség lesz a vége

Szoval ezzel ne törödj mit hallgatsz

ha màst nem zavarsz nyugodtan hallgasd,de figyelj a hangeröre

2020. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!