Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én laknék szívesen...

Csak én laknék szívesen tengerparton?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a vízi helyeket,a tengerpartokat,hajózást stb.. meg úgy amblokk fürdeni strandokon is akár.

Más is szereti nagyon az ilyen trópusi helyeket ?


2020. márc. 17. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En si szeretem a tengerpartokat, de mediterran eghajlatot valasztanam inkabb.
2020. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is élném, 25 éves vagyok, még sose jutottam el ilyen helyekre. Idénre beterveztük családdal olaszországot, már lefoglaltuk a szállást de jött a vírus és ki tudja mi lesz addigra, inkább talán jövőre megyünk. Nem baj vigasztalásképp vettem egy 2000 darabos puzzlet a napokban, cinque terre képével, az elrepít oda :)
2020. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Csak te vagy ilyen. (Bárki is állitja, hogy szivesen lakna ilyen helyen ne hidd el neki!) A világon csak neked vannak ilyen elképzeléseid, mert olyan különlegesség vagy!
2020. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy lehet, hogy az nagyon forgalmas, másrészt ijesztő is lehet, azért mert ha pont ilyen áradás lesz akkor, ilyen dagály, és akkor ellepi a házat, akkor az elég kellemetlen tudhat lenni Meg pl nemtudom, mennyire fújnak ott a szelek. Ja és amúgy a Gombos Edinának néztem pár hete valami videóját, ott mentek a tengerparthoz, a strandhoz ilyen házak mentén, de asszem azt mondta az Edina is, hogy ilyen közel nem költözne a parthoz, de már nem tudom, miért, talán ő is a forgalmat mondta, vagy már nem is tudom.
2020. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nézd meg társkeresőkön a nőket, 90%-uk ezt szeretné. De persze minden évben másik tenger partján. :D
2020. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is vonz az ilyen környezet. Nem is kicsit. Meg aztán úszni is szeretek.

Víz és hegyek-ez a kettő számomra, ami legjobban vonz egy tájban.

Nézegetek ilyen mediterrán fotókat, Pl. Olaszország, Görögország, házak, gyönyörű kilátással...pazar lehet!

Én még azzal is megbékélnék, ha valahol a Balatonra, Dunára vagy Tiszára néző otthonom lenne. Vagy akár nyaralóm.

4-szer nyaraltam eddig tengerközelben, de remélem, nem utoljára!

2020. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!