Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az utcánkban 10+ órája folyama...

Az utcánkban 10+ órája folyamatosan szól egy autó riasztója. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lehet hívni emiatt a 112-t? Valaki nyilvánvalóan itt hagyta az autóját, lehetséges hogy azért, mert itt nem fizetős a parkolás, szóval nincs rá nagyon remény, hogy éjszakára befejezi. De már nagyon fárasztó, sokan itthonról dolgozunk és egyszerűen nem lehet kizárni ezt a vijjogást.

2020. márc. 26. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Menj már le és segíts elkötni az autót annak a szerencsétlen kezdő tolvajnak, meddig kell még az autó zárját baszkurálnia?
2020. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Gyújtsd fel, aztán hívd rá a tűzoltókat...
2020. márc. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

10+ órája? Az lehetetlen, nem bírja annyi ideig az aksi.

Amúgy meg van a neten egy csomó szám, a közterületfelügyelettől kezdve a rendőrségen át sok minden, kezdd el felhívni mindet, hátha valamelyiken tudnak mondani valamit.

Remélem, alaposan megbüntetik a tulajt.

2020. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyedül laktok valami tanyán? Ha nem, kizárt, hogy 10 plusz x órája más mindenki elviseli a vijjogást, csak te nem. Hiszi a piszi, hogy nem lépett még senki az ügyben. Fél óra is sok bárkinek, nemhogy tíz.
2020. márc. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Milyen kamion aksi van abban?
2020. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem múltkor egész éjjel ment, a mocsok riasztója, nem tudtam kikapcsolni , de úgy 2 óra alatt le is merült volna. Estére már lemerül szóval no para.
2020. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Reggel kezdte el és este végre elmentek vele és igen, folyamatosan szólt addig, meg villogtak a lámpái, mégsem merült le, mert simán beindult, amikor érte jöttek. Nyilván nem csak engem zavart, biztos hogy több százan hallották, hiszen jó esetben mindenki szorgalmasan otthon van. Lehet, hogy azért is vitték el, mert valaki mégiscsak intézkedett. Én annyit láttam, hogy az emberek néha dühöngtek körülötte, meg valaki kitett egy A4-es papíron egy üzenetet a tulajnak. Az meg egy tipikus járókelő-szindróma, hogy ha többen is érintettek, akkor senki nem cselekszik, mert majd a másik...
2020. márc. 27. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!