Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ez ellen?...

Furchant kérdése:

Mit lehetne tenni ez ellen? Már régóta tűrök, de ez így nem mehet tovább! A szomszédom (Egy idős hölgy, néha nála alszik a fia is nemtudom hogy ő ott lakik-e) nagyon büdös szagot terjeszt itt lakása óta. Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Nem is tudom mihez lehetne ezt a szagot hasonlítani, de igen hányingerkeltő. Már az utcán sokszor találkoztam a fiával (60 év körüli férfi) aki vissza se köszön az utcán. Ezzel nincs is baj nem kötelező, inkább az zavar engem hogy az utcán minden kukát átpakol és megpakolja vele a szatyorjait. Szerintem ez lesz a bűz okoza, nemtudom hogy most üvegeket gyűjt vagy valami mást de szerintem a sok szemetet a házában tárolja. Nekem ezzel nem lenne semmi bajom bárkinek lehet különös hobbija,de ez amit átélek mikor kimegyek az udvarra. Főleg most ebben a coronavírus helyzetben. Elköltözni nincs lehetőség megbeszélni nem nagyon tudom hogy lehetne. Kilátástalan a helyzetem?
2020. márc. 27. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abjegyzőhöz fordulhatsz, birtokvédelmi eljárás
2020. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mínusz b. :-)
2020. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Birtokvédelmi eljárás! Még mielőtt a patkányok és a csótányok jönnek át hozzád
2020. márc. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!