Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, ha rosszul érzem...

Mit tegyek, ha rosszul érzem magam itt?

Figyelt kérdés
Születésem óta kertes házban éltem, nemrégiben viszont összeköltöztem a barátommal albérletbe. Panelban lakunk és egyfolytában azon agyalok, hogy nehogy bárkit zavarjak, nem tudom, mi hallatszik át a szomszédokhoz, de még attól is tartok, hogy éjjel pisilni menjek. Próbálok lábujjhegyen járni, de én így nem fogok tudni élni. Azért félek amúgy ennyire, mert barátom ismerőséé az albi és nem akarom, hogy panasz legyen ránk és ezzel égjünk. Nagyon idegen nekem ez az egész, ráadásul most, hogy egész nap itt vagyunk bent, kezdek rosszul lenni. Úgy volt, hogy házat fogunk majd venni idén, de sajnos ez a járvány miatt megdőlni látszik. Nagyon hiányzik az udvar, nem tudom hogy viselkedjel, hogy viselkedhetek. Valaki, aki panelban él adna pár jó tanácsot?
2020. ápr. 4. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fogsz felébreszteni senkit, ha nem hupogva sétálsz, a pisiléssel sem fogsz senkit zavarni! Panelban nőttem fel!
2020. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy egészsegügyi sétára el lehet menni!
2020. ápr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdetben én is így voltam vele, idővel elmúlik, ahogy látod, hogy hogy viselkedik mindenki, és hogy mindenki hozzá van szokva a zajokhoz.
2020. ápr. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy "szerelem" ilyen ALAPVETŐ LÉTFENNTARTÁSOKKAL JÁRÓ ZAJOK MIATTI súlyos szorongással párosul - én elgondolkodnék a "kapcsolat" folytatásán...


Félig-meddig tapasztalatból is beszélek. Nem túl régen volt egy olyan "szerelem" az Életemben, amiből nagyon hamar KEGYETLEN KONFLIKTUSVIHAROK kerekedtek, amelyek eléggé hosszan tartottak - több hónapon át.


Ui: hiába sikerült a felborzolt kedélyeknek ismét lecsillapodnia - látszólag minden "szuper" megint -, MÁR SOHASEM HISZEK TÖBBÉ A RÉGI MÓDON "neki"...

2020. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi: ha tudsz, akkor mezítláb, zokniban mászkálj (csak fel ne fázz), akkor tuti nem hall senki semmit. Illetve nyugodtan lépkedj, a sarkadat ne verd a földhöz. A WC mindegy, mindenkinek kell, megszokott dolog. Amikor hallod az első fúrásokat, mint átlagos hanghatást ott a panelben, akkor gondold végig "Van értelme nekem parázni?". Mert nincs értelme. Szóval nyugi:).

Egy panelos.

2020. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj ki, nem hallatszik át annyira durván minden :)


Ha valami mégis, az annyira tompított, hogy fel se tűnik a szomszédnak.

2020. ápr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!