Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Furán kért kölcsön a szomszéd,...

Furán kért kölcsön a szomszéd, mit illene válaszolni?

Figyelt kérdés

3eve Ausztriaban elek, van egy garzon panelom pesten,uresen all,ha van szabim vagy csak haza ugrok hetvegen szeretek ott lenni, szomszedommal nem sokat beszeltem hisz panel zart ajtok mindig.

Ma jott egy engedelykeres tole fbn, kolcson kert es azt is vazolta, hogy ha nincs penzem szivesen kiadna a lakasom es felugyelne nemi dijert cserebe meg amugy is ezt illene ilyen virus idoben meg en fiatal vagyok ezt felugyelni es kezelni kulfoldrol.


Na most ugy erzem egy ilyen iras utan van felni valom, hisec ajtom van de ez nagyon fura volt, ezek utan,hogy koszonjek neki?

Sot mit irjak vissza?



#furcsa #kovetelozo
2020. ápr. 10. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem élnél eme remek lehetőséggel hihetetlen , de a szomszédod egy pofátlan elmebeteg ,
2020. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha bizol benne annyira , miért ne.

Te tudod hogy szugseged van-e a pénzre?

2020. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Neki van szuksege en nem adom ki, az az en lakasom,van egy masik azt egy airbnb ceg kezeli de ez a panel az en kis kuckom magyarorszagon.

Fura volt ez a megkereses leirtam neki valaszban egy baratom teloszamat aki jogot tanul majd kioktatja ot, azt irtam o a parom.

2020. ápr. 10. 17:10
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Gratulálok. Mondjuk ez is egy megoldás.


Szerintem simán el kell hajtani, ha nem akarod kiadni. Be nem fog törni. Egyébként nem látom, hogy ez miért lenne sunyiság.

2020. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én bizalmatlan vagyok minden ilyen dologgal szemben, így nem mennék bele.
2020. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

"van felni valom, hisec ajtom van "


Van. Mert annál szarabb ajtó nem is létezik.

[link]

2020. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy ez miért lenne sunyiság?? Bár igaz, ez inkább pofátlanság. Kiadná MÁS lakását némi pénzéért cserébe, akit amúgy alig ismer, továbbá megjegyzi, hogy ezt amúgy is illik ilyen vírus időben?!? Amúgy is illik? Mi? Hogy a kérdező pénzelje őt, mert van egy lakása? No komment. Én elhajtottam volna, sűrű röhögések közepette.
2020. ápr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
A Hisec ajtóval vigyázz. Mesterember ismerősöm mondta,hogy úgy lehet kinyitni,mint a konzervet...
2020. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Jobb mint a tobbi szomszed 1980as panel ajtoja.
2020. ápr. 11. 10:01
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez igaz,de ellentétben veled,ők az én nagy részét ott töltik.Szerintem tetess fel egy rácsot,mert amit a szomszédod írt,az nem kicsit creepy. Amúgy adsz némi leírást az ürgéről?
2020. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!