Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rámhívhatják a rendőröket, ha...

Rámhívhatják a rendőröket, ha megkérdezem nyitva van-e a panel teteje?

Figyelt kérdés
Lakóparkban szerű helyen élek, sok panel (10-12) van egymás mellett. Ki szeretnék egyszer menni a tetejére valamelyiknek (amiben én élek ott többszörös lakattal le van zárva, gondolom majdnem mindegyikben). Szóval ha a járókelőket megkérdezem akik kijönnek egy adott panelból, rámhívhatják a rendőröket?

2020. ápr. 14. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy rád hívják, de furán néznek rád. ÉS azt se hiszem, hogy tudják, nyitva van-e. Én párszor felmásztam a tizedikre poéból és ezért tudom, hogy zárva van, de aki nem a tizediken lakik, általában nem tudja.
2020. ápr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2020. ápr. 14. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges megkèrdezni. MINDEGYIK le van zárva. Pont az ilyenek miatt.
2020. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Zárva van. Kb. 40 éve még nem zárták, de ma már jobban figyelnek a biztonságra, pl. hogy ne így akarjon vki öngyilkos lenni. De akár véletlenül is le lehet esni.
2020. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szomorú, pedig talán ez a legjobb megoldás. Na mindegy, köszönöm a válaszokat :)
2020. ápr. 14. 20:06
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
6. Lehet, inkább talán segíteni kéne azoknak, akikre gondolsz, nem bohóckodásokat írni a gyakorin.
2020. ápr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy önsajnáltattam volna magam. Szimplán megkérdeztem. Lehet hogy csak lőni akartam onnan egy képet,vagy gyönyörködni a tájban, nem írtam le semmi konkrétumot :)
2020. ápr. 14. 20:14
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Én a 10. emeletem lakom. Több lépcsőházi lakás egybe van építve, tehát a tetőn át lehet menni pár lépcsőházba, vaskorlátok között. Ha elromlik a felvonó, becsöngetek valakihez a szomszéd lépcsőházba, látásból ismerjük egymást, náluk felmegyek a felvonójukkal a 10. emeletre, kimegyek a tetőre, átmegyek hozzánk és lemegyek a magunk emeletére. Katasztrófavédelem sosem kifogásolta.
2020. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon érdekel, hogy miért lettem lepontozva, amikor a színtiszta igazságot írtam, ami évtizedek óta eredményesen működik, senkinek nincs ellene kifogása, még a katasztrófavédelemnek sem.
2020. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

#9:

Azt nemigen hisszük el, hogy a kat.véd. ennyire szarna rá, hogy ahol te laksz ott csakúgy ki lehetne menni a tetőre, meg hogy eleve ki tudnál menni, mert nem lenne lezárva. Legfeljebb ha egy több méter magas védő drótkerítés van felhúzva a tető szélére, bár ezt nem hinném.

2020. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!