Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is zavarna, ha a...

Titeket is zavarna, ha a szomszédaitok ezt csinálnák?

Figyelt kérdés
Tömblakásban élünk, az egész tömb két részre van elválasztva, mindkét rész 3 szintes és összesen 6 lakás van, mindkét oldalon egy. Mi a 2. szinten lakunk az egyikben, és a felettünk lévő szomszédoké mind a két felső lakás, tehát az egész felső rész az övék. És az egyik lakást újítják fel, ami miatt rengetegszer fúrnak, kalapálnak stb, de nem is ez lenne a legnagyobb bajom, hanem hogy kb. minden nap 80%-ban kint vannak a lépcsőházban. És lehet hallani, ahogy beszélnek (elég hangosan amúgy), meg nem lehet a lakásból úgy kimenni, hogy ne találkozzak velük, mert mindíg kint mászkálnak, növényeket termesztenek a lépcsőházban, meg ilyenek. És egész nap ezt lehet hallani, ahogy kint vannak. Titeket ez zavarna?
2020. ápr. 17. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem igen, de én amúgy is antiszoc vagyok. :D
2020. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Én fejhallgatóval a fejemen élek.
2020. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
100%
Zavarna de ha csak a felújítás idejében csinálják, akkor elviselem. Viszont ha úgy egyébként is a lépcsőházban ordibálnak, akkor szólnék.
2020. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez csendháboritàs egyèbként is.Nem számit h nappal van.

Ha a viselkedèsükkel zavarnak másokat bizony nem jò dolog.

Lehet kulturáltan is cseverèszni,nem kell orditozni.

Én biztos megkérnèm öket hogy legyenek kicsit hallkabbak mert nehallatszodik a lakásokba.

Ha normálisak sértödès nèlkül megértik talán mèg bocsánatot is kèrnek.

Ha nem,akkor sajnos fuldugo.

2020. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna, mert a lépcsőház szinte mindenhol visszhangzik és rohadtul behallatszik a lakásokba. A lépcsőházban meg ne termesszen semmit, mert szabadon kell hagyni tűzvédelmi szempontból. Ezek alapján az egész lépcsőház kirakhatja a növényeit?
2020. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna, növényeket meg nem is termeszthet a lépcsőházban.
2020. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem zavarna ha nem üvöltözne a zene nálunk.De azzal vigasztalnám magam hogy hamarosan vége a felújításnak
2020. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a felújítás másfél éve tart (mióta ideköltöztünk), kitudja, az előtt mikor kezdték.
2020. ápr. 18. 01:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Fekolaj dot4 a novenyeire
2020. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Textar féktisztító nem jó :D Most csak az van itthon.


Egyébként a másik, ami még rohadtul idegesít, mikor tüsszenteniük kell a lépcsőházban, kb. úgy tüsszentenek, mintha a létező összes erejüket beletennék, és olyan hangos, hogy mindíg rohadtul megijedek, mikor itt bent ülök. Egyébként miközben ezt írom, most lehet hallani ahogy mocorognak a lépcsőházban :D

2020. ápr. 18. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!