Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak idegesítő szomszédaid...

Vannak idegesítő szomszédaid akiket az önkéntes karantén alatt nehezebben viselsz?

Figyelt kérdés
Nekem van folyton veszekedő/ordítozó fajta, a szagelszívón konkrétan érteni a szavakat, akkor vannak a házibulizók, akiknél még most is 40 négyzetméteren vagy tizen ott vannak, van a szomszéd csaj, aki az erkélyen meséli el telefonon a magánéletét mindennap, most épp szakítottak, meg a felső szomszéd, aki kimegy a teraszára és minden órában szertartásszerűen rágyújt és ráköhög egy hatalmasat...:D
2020. ápr. 18. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek. Néha van konfliktus mindenhol, aminek kiabálás a vége, van gyerekkacaj és sírás, van zene, most épp kinn dumálnak és cigiznek az erkélyen.


Szeretem, hogy nincs síri csönd, nem zavarnak.

2020. ápr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Azt én is szeretem, jó hallani, ha "van körülöttem élet", de itt túlságosan is van.:D Nem sok helyen laktam mondjuk, de sehol sem volt ennyire vegyes a társaság, kicsit sok 0-24ben hallgatni ennyiféle embert.
2020. ápr. 18. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapból panelban lakom, szembe is, körülöttünk is panelok. A panelok között játszótér, padok. 0-24-ben van minimum 1-2 zajforrás. Főleg most, hogy jó az idő és mindenki kint ül.


Alapvető probléma a felső szomszéd, akik már az egész vírusosdi előtt is egész nap zajongtak, akár hajnal 3 akár reggel 5 óra, olyan mintha bútort tologatnának.


Vagy az egyikük úgy hugyozik a WC-be, hogy "csobogtatja" bele a víz közepébe, és konkrétan a szobámban, füldugóval felkelek rá és úgy hallatszik, mintha konkrétan mellettem hugyozna valaki egy fém tálba...


Régen is voltak dübörgősök, hangosan, állat módjára kefélő népek, hangosan telefonálók. Dohányosok, füves cigisek.


Volt olyan aki mindig nyomatta a klímát aminek a búgása egész nap felhallatszott hozzám. Volt hogy hajnalban kimentem az erkélyre, klíma megy, búg mint az állat, redőny meg lehúzva teljesen náluk. Holott a levegő lehűlt vagy 20 fokra, egyszerűbb let volna ablakot nyitni.

2020. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk saját lakótársam is helyre kellett tenni párszor, mert ő is kérdés nélkül nekiáll ordítva telefonálni kihangosított telefonnal az anyja meg ordít vissza és hallom a szobából az egész tyúkszaros életüket.
2020. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#2 én úgy fogom fel ezt, hogy toleráns vagyok, cserébe velem is azok :)


Tény, hogy igazán ordenáré helyeken nem laktam, lehet, hogy lenne olyan zajforrás, ami engem is kiborít, de egyelőre a legnagyobb probléma az volt, mikor a szomszédnak kisbabája született, ráadásul hasfájós volt, szóval megvolt olykor az egész napos sírás is...


Nekem a kutyám volt nagyon engedetlen, mikor hozzám került, képes volt egy egész napot végigugatni-nyekeregni, amíg munkában voltam (hallgattam videóstreamen keresztül). Elhiszem, hogy valaki elátkozott abban az időszakban, de dolgozni muszáj volt elmenni, a nevelés pedig nem egy nap alatt változott. Kitettem egy kis cetlit a postaládámra, hogy sajnálom a zajokat és igyekszem megnevelni az új családtagot. Nem igazán szóltak és szerencsére azóta kisangyal a kislány és a szomszéd kissráca is, de így sem síri csöndben élünk. :)


Ha lenne ilyen probléma, valószínűleg finoman szólnék és igyekeznék segíteni az illetőnek, mert tudom, hogy milyen, mikor hiába próbálsz csöndben lenni... :D

2020. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nem, én szeretem az alapzajt, a teljes csendet ki nem állhatom, szóval felőlem ordibálhatnak, flexelhetnek, fűnyírózhatnak naphosszat, nagyon ritkán zavar a hangoskodás.
2020. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szomszédaim tulajdonságait tudom, nincs szokatlan viselkedésük ahhoz viszonyítva.
2020. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát,inkább úgy fogalmaznék,hogy nek jobban,mint általában.Panelos vagyok én is,leírták előttem annak tulajdonságait... annyit hozzátennék még,hogy itt jópáran leszarják,hogy kiírta a közös képviselő,hogyha lehet,ne most verje szét senki ütvefúróval a lakását,fúrnak ha kell,ha nem. Én azzal nyugtatom magam,hogy még max.1 évet kibírok,aztán eladjuk a lakást és megyünk kertesbe. Inkább hallgatom a fűnyírást,meg a kakaskukorékolást,mint a vasbetonba döngetését a fúrónak,meg azt a strangon keresztül a klotyóban,ahogy a szomszédok családi életet élnek. Párom szülei vonatsín mellett laknak... ha az óránkénti vonatrobajra nem ébredtem fel,akkor a fűnyírásra se fogok.
2020. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapbol hangos a szomszèdom,alapbol is hangosan beszèl,azt is hallani,na még ha telefonàl vagy van valaki nàla?Brutális.

Sokszor èjjel erre èbredek fel.

Egyébként eddig az volt a szerencse h nem sokat volt itthon.

A korlátozàs miatt itthonrol dolgozik,pokol

Pont most 11 re várjuk a föbérlönket mert rengeteg a probléma vele.

Az állandò dübörgés,kopogás,izombol csapkodja az ablakokat,ajtòkat hogy napközben is kiugrik a szivem a helyéröl,éjjel meg riadva ülök fel az ágyban akkorát szòl.

Mellé ordit a tv,zene,ha a barátnöje ittvan az àllandò pofázàs,dübörgés,kopogás mellé az egész napos ordenárè elefánt trappolàsát hallgatjuk.

Azért jobb volt h keveset volt itthon,igaz h minden nap felkeltünk h ö nagysága hazaért.De most erre kelünk,arra fekszünk h ö befáradt a háloszobába.és dobálozik csapkod.

De olyan dübérgések vannak h az ember egy nyugodt pillanatâban szinte halálra rèmül.Ezt már nehezen birjuk

2020. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, persze. Fölöttem egy Mekk mester, aki hobbiból fúr-kalapál-dübörög szinte mindennap. Alattam meg cigányok, akiket normál helyzetben is alig lehet elviselni, de most, hogy itthon kúrják a rezet ők is, agybajt kapok tőlük. Primitív csürhe, rettentő zajjal vannak. Nehéz dolgozni itthonról úgy, hogy egész nap dübörögnek, csapkodnak, fennhangon pofáznak, dől a bűz a lakásukból, és hol a kölykeik, hol a kutyáik vonyítanak. Költözés nálam is tervben van, más megoldás nincs.
2020. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!