Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hely Zagyvarékas?...

Milyen hely Zagyvarékas? Érdemes odaköltözni?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek szépen!

2020. ápr. 24. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem egy túl izgalmas hely. Alig van ott valami élet. Egyetlen előnye, hogy Szolnokhoz közel van. Újszász egy fokkal jobb, de ott sincs valami nagy élet.
2020. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Udv. Arra jár a buszom. Rengeteg a fekete bőrű, tehát egyértelműen eléggé lepukkant hely. Nem mennek oda semmi pénzért, szerintem kB. Semmi sincs ott, semmi lehetőség, buszozni kell városba munkahelyre is. Menj Szolnokra? Kis város, szép is szerintem.
2020. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy tettek e azóta valamit ellene és az mennyire hatékony, de komoly árvizek voltak ott.(Kolléganőm szülei laktak ott)
2020. ápr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Előnyök: közel van Szolnok, akár busszal, akár kocsival könnyen megoldható a bejárás. Olcsók a házak.


Hátrány: balhés. Nagyon sok a nem napon barnult. Munkalehetőség nincs. Aki csak tud, menekül. És Újszász nemhogy jobb, de szerintem sokkal rosszabb.


Amit én inkább ajánlok: Szajol, Tószeg

Rákóczifalva, Besenyszög (utóbbi 2 településről viszont nehézkes a bejárás Szolnokra)

2020. máj. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Az új telep része jó. Ott nincsenek romák. Rokonaim ott laknak, magyarok.

Tény hogy nem valami jó hely, nincs szinte semmi, Szolnok mint város nyilván jobb.

Újszászon laktam 1 évet, ennyit bírtam, azt sem ajánlom.

Toszegrol nem tudok nyilatkozni, de ismerek pár tószegit és egyik sem normális 😥🤣

Szajol jó hely.

2020. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!