Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Külföldi munkalehetőség,...

Pyetro kérdése:

Külföldi munkalehetőség, élet, egyedülállóként egy háziállatot gondozva. Hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Külföldre költözésen gondolkozom, Németország vagy Ausztria a célország, nincs konkrét város, helyszín, de kisvárosi környezetben gondolkozom, kertes házban. Műszaki végzettséggel rendelkezem, beszélek németül és angolul, de dolgoztam már kertészként, karbantartóként, de bármilyen jellegű munkára nyitott vagyok. Van egy kutyám őt vinném magammal, neki mindenképpen kellene szabad terület, zárt udvar.


Kérdésem, hogy hova érdemes költözni, esetleg vannak tapasztalatok, javaslatok, milyen munkákat lehet vállalni az adott helyen? Volt-e valaki hasonló szituációban, hogyan oldotta meg?


Minden választ nagyon köszönök!



2020. máj. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutya folyamat magànyos mig nem vagy otthon?
2020. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, naponta 6-8 órát egyedül lenne, de már nagy kutya, jól viseli nem problémás.
2020. máj. 1. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok hozzászólni ha megvan a konkrét környék és lakást,házat keresel a legfontosabb es legnehezebb dolog lesz olyat keresni ahol engedik az állatot.

Tapasztalatbol mondom,én németben élek és 1 macskánk van,3 hónapnyi keresgélés után találtunk lakast.Drágább mint amit akartunk és 25kmt ingázunk a munkába,de itt mondták azt először h nem gond a cica.

Sok helyen nem engedik,sőt még gyerekeket sem.

Első legyen az otthon aztán a munka keresés.

Bejelentett lakcím kell németben ahhoz h kapj munkát.

2020. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!