Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen most Miskolcon az elet?

Petya89 kérdése:

Milyen most Miskolcon az elet?

Figyelt kérdés

Milyen most Miskolcon az elet.(kozbiztonsag)..gondolom mar nem annyira huzos mint anno...

Avasi lakotelep erdekelne...esetleg aki ott lakik...


2020. máj. 3. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagyrészt ki vannak takarítva a kétes elemek, szóval semmi gáz. Egyébként se volt sose olyan zűrös, mint pl. a számozott utcák vagy Tetemvár, csak a média fújta fel a hisztit.
2020. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A "fészekrakós" problémás családokat kipaterolták az avasról??
2020. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen...en is igy hallottam hogy ki lettek paterolva...nincs bajom veluk..pestrol koltoztunk fel..es ott is volt huzos kornyek...De semmi para nem volt eddig..hala a magassagnak,es a magabiztos kiallasnak.🙂
2020. máj. 3. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Pest melyik részéről jössz? (ismerem mindkét várost, nagyjából tudok viszonyítani)
2020. máj. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pecelen laktam de a XVII be is sokat
2020. máj. 3. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Miskolc soha nem volt annyira gázos mint amennyire annak tartotta a közvélemény. Mostanra a fészekrakókat meg néhány putrit felszámolták, az orkok többségét meg falura költöztették önkormányzati támogatással. Az avason nem vagyok járatos de szerintem már nincs olyan rész ahol felni kellene, max 1-2 problémás család. Miskolc többi gáz része (szamozott utcák, tetemvár stb) felé meg úgyse nagyon fogsz járni.
2020. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.

Igen en se gondolnam,hogy veszelyesebb mint egy 8 ker vagy egy hos utca..sot kicsivel kevesebb a zuros ember,mint pesten.

Mondtak mar amugy paran,hogy nem kell annyira felno a helytol...

Azert meg erdekel a velemenyetek✌️

2020. máj. 5. 01:53
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem Miskolcon lakom, de odajárok egyetemre, és elég sokat mászkálok a városban (-tam, míg be nem zárták...)


Lényeg, hogy ha mindenképp avas, akkor vagy az I.ütem, (Középszer út), ez talán a legforgalmasabb, vagy a III.ütem (Ifjúságtól felfelé, a kilátó környéke), ez csendes, nyugis, kihalt környék.

A II.ütemet (Avas városközpont környéke) kerüld, ott sok a lepra rész (Felsőruzsin környéke), meg a proli, illetve kisebbségi.

2020. máj. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Pont a városközpont az, ahol legnagyobb a mászkálás, ha kétes elem lennék, eszembe nem jutna ott pl. kötözködni vagy lopni... Elmúlt hónapokban a legdurvább balhé, amit láttam, az, hogy két kutyasétáltató öregember kutyája összeveszett és a két papa alig tudta őket szétrángatni :D
2020. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt..itt is csak max olyan van,hogy 2 kutyas kutyaja osszekap (multkor is pont volt ilyen)..amugy az Afonyas utcaba lakom...de szerintem se gaz mint regen...🙂

Azert johetnek az infok..

✌️

2020. máj. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!