Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most akkor el lehet utazni a...

Most akkor el lehet utazni a fővárosból hétvégén, vagy nem?

Figyelt kérdés
Most szombaton (2020.05.09) szeretnék Szegedre utazni vonattal a fővárosból magáncélból (tehát nem munka/orvosi vagy egyéb látogatás). Még aznap szándékomban áll vissza is utazni. Megtehetem ezt most a jelenlegi helyzetben?

2020. máj. 7. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mivel Budapest nincs lezárva, eddig is lehetett, nemtom hol hallottad, hogy ne lehetne.
2020. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Lehet minden további nélkül, de csak alapos indokkal.
2020. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most találtam egy talán hihető cikket erről az INDEX-en.
2020. máj. 7. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
El lehet utazni, a szabályok betartása mellett. Túrázni is el lehet menni. Szállást foglalni, több napra nyaralgatni szállodában, vendégháznál még nem lehet elvileg (talán csak ha munka miatt kell, az alapos indoknak számít), ha neked van nyaralód valahol, oda elmehetsz, ott is lehetsz akár több napot is. Júniusban már ez is változhat, meglátjuk, hogy alakul. Nekem augusztusra van családdal szállás foglalva, még kivárok, pár héttel előtte is vissza lehet mondani, ha még akkor is maradnak ezek a korlátozások.
2020. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Természetesen maszk, kesztyű lesz nálam és rajtam, kézfertőtlenítő a zsebemben.
2020. máj. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!