Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 17. kerület milyen hely? Van...

17. kerület milyen hely? Van aki ott lakik?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb. Itt lakom kiskorom óta. Szüleim is ezt mondják, ők laktak több helyen is. Szóba jött néha ismerőseimmel is a téma, szerintük is a legélhetőbb kerület. Jó adottságai vannak. Ezt minden politikai irányultságtól elhatárolódva mondom.


Vidékies, csendes kertvárosi környék, de közel van a belváros és az autópálya. Jól ki van építve, nem kell messzire menni általában, ha akarsz valamit. Nagyon kevés a hajléktalan és az indián.


Negatívumként annyit tudnék mondani, hogy az egészségügy és az egyéb állami szektorok, például posta, elég túlterheltek és lepusztultak, de ez szerintem sok helyen így van.

2020. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó, a VI.kerben van egy jó csaj, párszor meglátogattam. :D
2020. máj. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!