Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen helyzetbe ti mit csináln...

Ilyen helyzetbe ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A lakótelepünkön lakik egy már a drogtól bolonddá vált ember, aki akárhányszor meglát engem kutyasétáltatás közben oda siet hozzám és 2 kutyámhoz, mert kiakarja kapni a kezemből a pórázt, elakarja vinni az állítása szerint pitbullomat, akinek igazából semmi köze nincs a fajtához, mert agár-labrador keverék, csak a színe hasonlít rá, és mindig ecseteli hogy mennyi kiskutyát fog vele szaporítani. Természetesen a kutyáim megugatják mindig, nem zavartatja magát, ilyenkor már cukkolja is őket, követ minket hazáig, hiába szólok neki, hogy nem kéne. Eddig ,,csak" háromszor fordult elő velünk, de mivel egyedül sétáltatok, így azért félek is.. Kutyásoknál körbe kérdeztem senki nem tud róla semmit, de sokaknak volt már vele problémája. A rendőrség nagy ívben tesz rá, nem tudom mit csinálhatnék. Ötletek?

2020. máj. 11. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Jelentsd fel zaklatasert.követelj karteritest.
2020. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Veresd meg a pasiddal.

Le leszek pontozva, de tényleg.

Ha ilyen semmi ember, akkor következménye úgyse lesz, de valaki helyreteszi majd rendesen, azán talán akkor majd tartja a távolságot.

2020. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hívtad a rendőröket?
2020. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Többször is bementem a rendőrségre, arra fogták, hogy a drogosokkal nem tudnak mit kezdeni, illrtve hogy tanítsam meg a kutyákat, hogy ne ugassák meg az embert. Vicc kategória. Nem is értem....
2020. máj. 12. 00:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívd őket, amikor zaklat! 112
2020. máj. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 cingi75 válasza:
Nekem ez gyanús.Ha valaki mindig ugyanazt a cselekvéssort produkálja, nem biztos hogy drogos.Lehet beteg is és akkor viszont lehet veszélyes is.A rendőröket sem értem.Bemegyek, azt mondom egy ember drogos és Ők egyből elfogadják.Elvégre Te nem vagy addiktológus.Megkérdezték:miből gondolja kérem, hogy drogos?Aki abnormálisan viselkedik az mind drogos?
2020. máj. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan környék ahol tele van drogosokkal, felismerem már melyik az. És igen, rajta kimondottan látszik. De örülök hogy az egészből csak ezt tudtad kiszedni.
2020. máj. 12. 08:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Fújd le paprikaspray-el, de olyan fajtával, amitől legalább 4 órán keresztül fog fuldokolni.
2020. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi az hogy nem foglakozik vele a rendőrség. Majd haraptasd meg a kutyákkal és akkor majd fogja érdekelni a rendőröket. És nem te leszel a hibás. Hanem megmondod hogy önvédelem.
2020. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!