Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Izlandon vagy Új-Zélandon...

Izlandon vagy Új-Zélandon élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Két nagyon különböző ország, de mégis, ti melyiket választanátok?

:-)



2020. máj. 14. 22:58
A kérdező szavazást indított:
Izland
Új-Zéland
46 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyik se, de akkor Izland. Egy ropke repulouttal imadott Europamban lehetnek, Budapestet is belertve. Uj-Zelandrol nemcsak embertprobalo az utazas, de egy vagyon. En nem birnam evi tobb europai latogatas nelkul.

De ez en vagyok. Uj-Zeland csodalatos es sokkal ismerosebb eghajlatu amugy.

2020. máj. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Izland. Nincsenek hangyák, legyek szúnyogok, meg olyan állatok amik meg akarnak gyilkolni Új-Zélanddal ellentétben. Én szeretem a hideget, nincs tömeg. Geotermikus energiafelhasználás, gejzírek. Csak a nyelvük nehéz. ez az én véleményem.
2020. máj. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Új Zélandon nem élnek veszélyes állatok, anonim bizonyára Ausztráliára gondolt. Vagy ki tudja. Izland nagyon érdekes ország de nagyon kevesen vannak, kicsi a gazdaság, minden import ezért drága. Nz kicsit élhetőbb, 5 millió ember él itt, teljesen más.


Mondjuk a két ország kb annyiban hasonlít egymásra hogy mindkettőt víz veszi körül

2020. máj. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
#2-es vagyok. Bocs, valóban Ausztráliára gondoltam válaszadás közben. Attól függetlenül még mindig Izland.
2020. máj. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindkét hely gyönyörű és az életminőség is jó általában, de én Új-Zélandot választanám. Leginkább azért, mert ott angolul beszélnek és egy olyan (nagyon király) cégnek is ott van a székhelye, ahol szívesen is dolgoznék.
2020. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nehéz igazából eldönteni, mert valóban mindkettő érdekes, rejtélyes, különleges. Ha lehet, akkor felesben itt, felesben ott.
2020. máj. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Izland mivel megvan benne az európai kultúra és a táj nekem jobban tetszik
2020. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Izland Uj zéland messze van de brutálisan meleg is Izlandon meg hideg nagy a különbség De inkább izland
2020. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Új-Zéland, mert az elérhetetlenebb, jobbak a csajok, egzotikusabb táj, az menőbb és kész
2020. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Új-Zéland brutálisan meleg? Hehe...
2020. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!