Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bulizó, hangoskodó szomszédnak...

Bulizó, hangoskodó szomszédnak hogyan lehetne visszaadni a kölcsönt, valamivel viszonozni, hogy évek óta nem hagy aludni? Nem tudok visszahangoskodni, mert ő hátul bulizik, az ő ablaka viszont az utcára néz, ott másokat is zavarnék.

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőröket hogy hangzavar van,névtelenül jelentsd be, aztán majd csak tanulnak belőle.
2020. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem működött múltkor sem, lehalkították a zenét és a rendőr már nem hallott semmit, többedszeri hívásból egyszer sikerült csak rajtakapni őket.
2020. máj. 17. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudod megbszélni velük ezt a dolgot?
2020. máj. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ismerős a dolog, de nálam öreggel kapcsolatban... Lényegében nem lehet semmit sem tenni, mert "Nekem erre-arra-amarra van jogom" lenne a válasz.
2020. máj. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
A panel-társasház sajnos ilyen.Élni és élni hagyni:nálunk 3 gyerek van,sokszor elég hangosak,de sosem direkt.De nem tagadom,van hogy én is beismerem,hogy zajonganak.Na most 5 év alatt egyszer se szólt senki emiatt. De cserébe meg nekünk le kell nyelni a sok fúrást-faragást...
2020. máj. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Nalunk az alattunk lako bulizos meg vendegfogados meg egész nap röhögös, szoval ahogy lefekszem a parnamra, alulrol tisztan hallok mindent.


Alapbol amugy ö jarkal hozzam erdekes, még az is zavarja ha a fürdöszobaban siman csak becsukom a fürdöszobaszekreny ajtot haromszor.


Egyszer azert veszekedtem vele mert lassan nem hagy màr a "sajat" lakasomban elni, hogy joforman màr labujjhegyen kene közlekednem is, vagy söt repkedni a szobàkban mint egy szellem, igy leorditottam, mert pont rossz passzban fogott ki amugy is.


Màsszor meg ugy verte ram az ajtot, hogy azt hittem be akar törni valami k.sebbség bünözö vagy akàrmi, remegtem, paràztam kegyetlen mint egy horrorfilmben, igy amikor kinyitottam es meglattam hogy csak ö az, es nem betörö, ugy megörültem neki, hogy majdnem a nyakaba ugrottam :D Mire mosolyollyal ugyan, de elkezdett megint lecseszni, erre ramjött a röhögögörcs-(még mindig a rettegés utàni megkönnyebbült àllapotban voltam), aztàn ez tetszett neki,aztan flörtölt velem, aztan elmondtam neki, hogy es amugy nàlad meg buli,partyk, hangszeren tanulàs, veletek alszok kelek joforman, szoval miröl is beszèlünk?


Aztàn nyomulni kezdett ràm. En meg bejöttem. De amugy tetszik. De most ez igy milyen lenne màr hogy balhezunk a szomszeddal, aztan meg levezetjük..


Azota nincs vita semmiben.

Csak ilyen megoldas is van ugy nez ki.

2020. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
6 ezek szerint az alattad lekóval sokkal mélyebb lett a kapcsolatod,mind szellemileg és testileg?
2020. máj. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyi van amit irtam.

Nincs vita. Csend van. Tudok élni.


Lekopogom

2020. máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Há’nem t’om,én ha megpróbálnám leszopni a furkáló szomszédokat,a feleségem kicsit meglepődne...
2020. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Névtelen levélre gondoltam a postaládába. Nem fenyegetni csak megkérni éjfél után hallkitsa már le az idióta zenéjét más aludna... Amúgy a többi szomszéd ezt nem hallja?!
2021. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!