Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudnék tenni annak érdekéb...

Mit tudnék tenni annak érdekében, hogy ne magánterületen dobják el a csikkeket?

Figyelt kérdés
A háznak van egy kisebb kertje és magánparkolója, ide szokott érkezni a földszinten található bolt szállítmánya, és akár a vendégek, akár a dolgozók cigiznek, mindig a murvás rész válik csikktengerré. Már több lakó is beszélt velük ezügyben, de nem nagyon volt hatása.

2020. máj. 19. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, sajnos sorstárs vagyok, nálunk egy műhelynek az ügyfelei parkolnak, nálunk a csikkeken kívül is minden szrt szétdobálnak a tr0gerek, üdítős dobozok, zacskók, cigis dobozok, hasonlók. :(((

Én is szedem szedem szedem kis vödröcskébe másoknak a retkét, ha nem akarom hogy szemétdomb legyen az otthonom. Nem érzem igazi megoldásnak, de nem tudom mi mást tehetnék. :(

2020. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem kérésnél többet nem igazán lehet tenni.

Az intelligens megérti..

2020. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
En hallottam olyasmit hogy a szemét vonzza legjobban a szemetet, szoval ha megfigyeled pl olyan helyeken ahol mondjuk sziklakert van meg pazsitfü oda nem igen mer dobàlni senki semmit. Szoval futtasd fel a kertet valami luxusnak kinézöre màs lesz egyböl a hatàsa is.
2020. máj. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Vagy tegyel oda kisebb kukàt meg dohanyzas kijelölt területen tablat. Akkor legalabb összesedni nem kell utànuk szàz helyröl
2020. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos oda is dobálják. Van egy kisebb zöld terület és a bolt előtti terület sziklakert. De ennek sincs valami nagy hatása
2020. máj. 19. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

#4

Tök aranyos vagy. :D

Nálunk is van kuka, de nyilván jobb buli az árokba, meg a kerítésen keresztül az udvarunkba beb..ni a retket. :D

Szerinted aki itt tart agyilag, azt majd egy tábla megállítja?

(#1)

2020. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Közös képviselő szólítsa fel a bolt tulaját, hogy intézkedjen! Ha ez nem történik meg, akkor birtokvédelmi eljárást kell kezdeményezni
2020. máj. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Gumikesztyűben összeszedegetni a csikkeket egy vödörbe, bemenni a boltba, amikor jó sok vevő van, lendületes mozdulattal kiönteni, hogy minél többfelé jusson, ezzel a szöveggel: "Ez a maguké. Kint felejtették a ház előtt. Visszahoztam, szívesen!" Ezt egy párszor mosolyogva megcsinálni, majd leszoknak róla.
2020. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél a falra egy táblát nagy ló betűkkel; Nem bántja a szemét?
2020. máj. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!