Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyel ha egy kicsit...

Mit tegyel ha egy kicsit khm... hangosak a szomszédok?

Figyelt kérdés
Az alattam lévő szomszéd rendszerint hajnali három körül kezd el a feleségével ....tudjuk mit csinálni..... És én ezt felhallom... mit tegyek? Szóljak nekik hogy nem tudok tőlük aludni vagy engedjem el az édes álmaimat??

2020. máj. 21. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Add be nekik a saját gyógyszerüket, kezd el te is dugni az asszonyt, ha nincs asszonyod erős léptekkel kezdj felalá sétálni a lakásban. Vagy a kedvenc, tedd ki valahol ahol látja az egész lakóközösség, hogy a hajnali 3kor tessék csöndben maradni, mert nem hallom rendesen az igy is kur*a hangos x. emeleten kefélő párt.
2020. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Erre tuti azt válaszolnák, hogy inkább aludj, ne hallgatózz. Amúgy szerinted mikor lenne alkalmas időpont egy hangosabb pásztorórára? Mert tök mindegy mikor csinálják áthallatszódik,esetleg nap közben nagyobb az alapzaj. Ráadásul hol húzhatná önfeledten az asszonyt, ha nem a saját ágyában?

Esetleg szólhatsz, hogy hallod őket. Én mondjuk egy vállrándítással elintézném.

2020. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Kiabalj àt nekik hogy àh àh, jo hangosan es nyerits :D

Vagy jatsz le ilyet nekik :D

2020. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj 2-es

Sokan élnek nemi életet mégse hallja az egész ház.

Igen sajnos panelban társasházban korlátozva vagyunk

nekem is jol esne kiengedni a hangom,de fel kell fogni h màs is lakik körülöttünk.

Egyébként én nèmetországban lakom,szerencsére itt zaklatàsnak veszik és bárkit fel lehet jelenteni ezért és àllitòlag komolyan veszik.


Nekem is volt szerencsém ilyen szomszèdhoz.

Az egyiknèl szoltunk semmi eredmény,majd az használt h el kezdtem én is nyögni a növel.Neaggodj 3. alkalom után többet nem hallottuk.

A mostani alsòszonszèdnak 2 szer szòltunk,szerencsére 2 hònapja nem hallottuk.

Nem az a baj ha fél évente 1szer halljuk,hanem amikor minden nap.

A legrosszabb akkor volt amikor vendegeink voltak.Es a kislàny megkèrdezte miért kiabál a néni.A vendégeink hamar elmentek.

Szerintem gáz ha valaki nem tudja felmérni azt h hova költözött,alkalmazkodni kell.

Ha valaki képtelen befogni a pof.ját költözzön tanyâra aztàn ugy ordithat ahogy akar.Amig lakòközösségben él pròbáljon meg kulturáltan èlni,nem zavarva a szomszèdokat.

2020. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam olyat is hogy valaki elkezdett tapsolni mikor végeztek😀

Lehet nem tudják h áthallatszodik.Szolj nekik nyugodtan egyèbként.

Ha nem használ tapsold meg öket,nyögj neki

Neaggodj elöbb v utobb kinos lesz nekik

2020. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Be kell hozzájuk csengetni párszor az akció közben.
2020. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Imádnám hallgatni
2020. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Kellemetlen lehet ezt hallgatni.

Tanácsot azért nem tudok adni, mert falun élünk, bár itt sem kiabálunk, tény a kislányom a szomszéd szobában alszik :) Ha az apjánál van, mi is felszabadultabbak vagyunk.

Illene alkalmozkodniuk, de ha ők ilyenek, hát istenem.

2020. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendelj nekik egy ilyet: [link]
2020. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Kopogj be hozzájuk, és kérdezd meg hogy beszállhatsz e. Nálunk is volt ilyen probléma. Én beraktam JBL-en egy 10 órás techno mixet, csak hogy éreztessem velük, hogy áthallatszódik.
2020. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!