Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest 9. kerületéből ti...

Budapest 9. kerületéből ti hova járnátok uszodába, ami a legközelebb van? És az 5.-ből?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Google a barátom, de a közelben csak (gyógy)fürdőt találtam. Arra vagyok kíváncsi, hogy akik gyakorlottabbak a városi közlekedésben (most költöztem) mit jánlanak, hova a legegyszerűbb eljutni, ha kifejezetten sportként akarok úszni, nem gyógyfürdőzni. Haller utca, Soroksári út környékéről. Vagy akár az 5. kerületből.

2020. máj. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre még zárva vannak az uszodák!


A Dandárban szeritnem van rendes úszómedence is, nem csak ázalgós gyógyfürdő.

2020. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelőre zárva vannak, de a későbbiekre nézve kérdezem. A Dandárral kapcsolatban csak a gyógyfürdőzést láttam kiírva, de akkor még utánanézek.
2020. máj. 27. 12:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hamarosan nyitnak a szabadtérik. Nincs nagy felhozatal, és mind pocsék sajnos 😟

Vidéken olcsóbb és jobb.

Szóval melyiket ajánlanám??? Egyiket se. Legszívesebb a Dunában úsznék, komolyan, mert még az is kellemesebb lenne.

2020. máj. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vidékről költöztem be (az agglomerációból). Ott a megközelítés rossz. A mi városunkban nem volt a uszoda, a szomszéd város uszodájához elmenni vagy 3 átszállással lehetett, kocsival persze könnyebb.
2020. máj. 27. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!