Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten hogyhogy ennyi...

Budapesten hogyhogy ennyi külföldi lakik? Többi lennt?

Figyelt kérdés

Futárként dolgozom, és 60%ban csak külföldieknek szállítok ételt. Persze sok egyetemista meg airbnb-s. De nagyon sok felnőttel van dolgom és korona idején meg airbnből se rendelhettek külföldiek elvileg.:D

Mi lehet az oka annak, hogy ennyi idegenajkú, külföldi lakik Budapesten? Amúgy semmi bajom nincs velük, csak érdekel



2020. jún. 1. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
A többi európai ország átlagához képest sokkal olcsóbb az élet Budapesten.
2020. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt Debrecenben is tapasztaltam az elmúlt időszakban, rengeteg külföldi, a belváros tele van velük ,olyan helyeken, lakótelepeken bukkannak fel ahol eddig soha...
2020. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb a felsőoktatás.
2020. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A sok call center az ok szerintem, ahova kell a nyelvet beszélő ember. Angol és még egy másik nyelv a minimum. Oda elég csak a nyelvtudás, szóval itt kapnak munkát, a fizetés bár nem nyugati, de a lakhatás, egyéb költségek nem magasak, fiatalok, kaland, buli így élni egy olyan fővárosban, mint Budapest.
2020. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!