Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felnyitják a leveledet otthon,...

Felnyitják a leveledet otthon, mert ugyan az a neved, mint annak, aki ott lakik veled egy címen?

Figyelt kérdés
Vagy nalatoj azért működik a megkülönböztetés, és így nincs kinyitva az összes leveled?

2020. jún. 4. 17:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, és irritáló, piszkosul zavar
Igen, engem nem zavar, ilyenkor ez van
Nem
Egyéb, kommentben:
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyan az a nevetek honnan tudnák, hogy a tiéd?
2020. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is tudom, de engem rendkívül irritál, és nem tudom mit lehetne tenni ellene.
2020. jún. 4. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb, ha mindkét fél együtt van a kinyitásnál.
2020. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ifjabb/ idősebb megkülönböztetést tudom ajánlani a nevetek elé.
2020. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
71%
És ha nem a fia/apja? Akkor "másik" :)
2020. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem postán többnyire csak hivatalos dolgok jönnek;nincs baj vele, ha tévedésből, vagy mert mondjuk nem egyértelmű, felnyitják, de utána odaadják nekem. (Mármint, ha lenne azonos nevű családtagom, de nincs, de így gondolnám.) Viszont mamámmal totál nem ugyanaz a nevünk, és amikor nyolcadikos voltam, és megjött a felvételiértesítő postán, akkor haragudtam, amiért kinyitotta (akkor érkezett a levél, amíg iskolában voltam). Úgy gondolta, hogy mivel ővele lakunk (meg "ő háza",szal neki mindenről joga van tudni), meg unokája vagyok, így joga van hozzá, de idegesített. Szerintem nem lett volna joga, csak önhatalmúlag felhatalmazta magát; szóval vele tényleg totál nem is ugyanaz a nevünk meg áh... Na, szal ez így idegesítő. Meg pl volt, amikor ilyen nemzeti konzultációk jöttek még pár éve; és 3 is jött abban az évben, én meg csak egyről tudtam, ezek a balgák meg kidobták anélkül ,hogy megnézhettem volna. Úgy se küldtem volna vissza, de azért na, legalább szólhattak volna, hogy jött a nevemre valami. Mert amit így egymás mögé raktak pl , ha úgy rakták föl a polcra, (h csak a legelöl lévő borítékon látszik a név, a többi mögé van rakva) az egyértelmű szokott lenni, hogy az mind anyának jött, de akkor ezek szerint volt rá példa, hogy nem szóltak és kidobták.) És akkor a netről egy cikkből értesültem róla, hogy azévben már 3 is volt; és ott írták a számokat hogy mennyit költöttek rá. (Má nem anyámék, hanem hogy mindenkihez eljuttassák. Szóval a cikk amúgy a szörnyülködésről szólt, de ez már nem ide tartozik.)
2020. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!