Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Forgalmas út mellett élők,...

Forgalmas út mellett élők, Ti, hogy védekeztek a zaj ellen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mire gondolsz? Hogyan lehetne még védekezni a füldugókon és a nyílászárók zárvatartásán kívül? Felszerelhetsz még redőnyt, valamennyit az is fog a zajon, de akkor meg sötétben ülsz egész nap.
2020. jún. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekszobámból az ablak a főútvonalra nyílt, nagyon sehogy, hozzászoktam.
2020. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

En februarban koltoztem uj alberletbe, amikor megneztem, kedd delutan volt, total csendes minden,

amikor bekoltoztem, akkor realizaltam, hogy mennyire hangos, es hogy kb mindenki azt az utat hasznalja, hogy elkerulje a keresztezodest 100 meterrel arrebb, plusz mivel tele volt 4 emeletes hazakkal, a zaj visszaverodott mindenhonnan, szoval amig nem ert haza mindenki, kb ejfelig mentek az autok, addig nem tudtam elaludni, csak ugy ha tovig nyomtam a fuldugot.


Napkozben meg egyre jobban idegesitett a dolog, tanulnom kellett volna, de ahanyszor volt egy gondolatom, egy auto elduborgott elottunk.


Ugyhogy egy honap utan koltoztem. Muszaj volt, mert kezdtem igencsak begolyozni. Szerencsere a haziur privatba oldotta meg a dolgokat, ugyhogy nem volt szerzodes es el tudtam jonni.

2020. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elköltöztem, nem bírtam megszokni. Nem lehetett normálisan aludni, a tv-t max-ra kellett állítani, ha hallani akartam, az ablakot nem lehetett még nyáron sem kinyitni, mi több, még éjjel sem, mert akkora zaj volt a forgalom miatt. Egy idő után ráment az idegrendszerem. Most egy csodás csendes helyen lakom.
2020. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy. Próbáltam megszokni. Hála az égnek most költözöm picit csendesebb helyre.
2020. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam megszokni és elköltöztem egy év után. Most nagyon csendes helyen élnék, mert forgalom nincs, de a szomszédok tesznek a csend ellen. Hamarosan költözöm megint.:D
2020. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Sehogyan, egy idő után megszoktam, helyette a szomszéd zaja jobban zavar.
2020. jún. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Nekem semmi zavart nem okoz,sőt!Pedig nyitva van egy ablak is egész nap a macska miatt.Itt még traktorok,kamionok is járnak.

Engem inkább a szomszédok zaja készit ki.

Furcsa de sem a fünyirò,sem a flex,sem a forgalmi zaj nem zavar,fel sem tünik.De amikor egész nap orditozik a szomszèd meg dübörög akkor felmegy bennem a pumpa

2020. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!