Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek raktárba, mielőtt...

Mit tegyek raktárba, mielőtt elmegyek hosszú időre messze földre?

Figyelt kérdés
Mik a prioritásotok? Bútorok nem játszanak, nincs lakásod, és nincsenek megbízható ismerősök vagy rokonok akikhez rakhatnád. Ti hova raknátok el a megmaradt dolgaitokat? És mi alapján döntétek?

2020. jún. 9. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ami érték, és/vagy fontos érzelmileg. Bérelj akkorát amiben elfér és kész. Már 1m2-től is lehet.
2020. jún. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igazából bútoraim nincsenek, akkor én nem tárolnék semmit. Kiselejtezném a cuccaim és vinnék magammal mindent, amit nem dobtam ki/adtam el/ajándékoztam el.
2020. jún. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hosszú időre mész, akkor az elektronikai dolgokat sem érdemes raktározni, mert részben tönkre mennek, másrészt elavulnak.

Ha van komoly könyvtárad, azt érdemes raktározni, vagy valami nagyobb tárgyakat igénylő hobbinak a kellékeit.

Ha ezek nincsenek, akkor tényleg adj el mindent és majd ha megjössz (...ha megjössz!)majd felépíted az akkori igényeid szerint az életedet.

2020. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as:Milyen elektronikák azok, amelyek szerinted tönkre mehetnek és elavulhatnak?


2-es: milyen dolgokat ajándékoznál el?


Köszönöm a válaszokat! 2-3 évről lenne szó egyébként.

2020. jún. 10. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Kis értékű dolgokat, aminek más még örülhet. Nem használt, de jó állapotú ruhákat, akár kis bútorokat, edényeket, dekor cuccokat, amiket eladni nem igazán lehetne.
2020. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!