Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni ?

Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve költöztek ide az új szomszédaink, és egyszerűen kibirhatatlan amit művelnek! hetente többször kirakják a hangfalakat az udvarra és bömbölteteik a mulatós zenéket , üvöltöznek, teljesen olyan mintha egy koncerten lennék .

Senki nem csinál semmit a szomszédok közül mert félnek tőlük.

Egy hete meguntam és kihívtam a rendőrséget rájuk, akkor elhallgattak ,és úgy tünt megértették .

Tegnap este 11 órakkor ujra kezdték! Kihívtam a rendőrséget akkor kikapcsolták majd mikor a rendőrők elmentek kiálltak a kertbe üvölteni hogy " rohadjatok meg " és hogy " mi van g*cik " . Aztán egy nagy gyorsasági motorral valamelyikük elkezdett több utcaban száguldozni és bőgetni a motort ,a többiek meg üvoltöztek az udvaron hogy " nyomassad " és hogy " nah mi van k@csögök , rohadjatok meg".

Aztán megint kihívtam a rendőrséget , akkor a rendőrség felhivott telefonon hogy " mi a probléma? Most értunk vissza . Mi történt ."

MOndtam a telefonban hogy ujra kezdték a zenélést és itt száguldoznak az utcán , trágárkodnak , üvöltöznek . Erre a rendőr megkérdezte hogy , mi a nevem ( névtelenül jelentettem be) és akkor en ott lakom hogy engem ez zavar? Mondtam neki hogy itt lakom és nem mondom meg a nevem.

Erre elmondta hogy " Neki rengeteg helyszíne van , verekedések stb ... amik fontosabbak ezt megérhetem én is és majd küld valakit amikor tud " :D később abbahagyták a zenét ugyhogy szóltam a rendőröknek hogy végre csend van és nem szükséges kijönniük. Ezek után fel órával ujra bömböltetni kezdték a zenét és ordibáltak . Akkor átment az egyik idősebb szomszéd( akikkel jóban vannak) ,megkérni őket hogy halkítsák már le ( hajnal 1 óra volt) , lehalkították . 10 perc múlva megjelent a gyorsmotor a szomszéd ház előtt , bömböltette a motorját , majd elkezdődött a zene ujra és az ordibálás.

Segitene valaki? MIt lehet tenni ?

Volt valakinek ilyen tapasztalata?

Valamint a rendőrség telefonhívása normális?

Előre is köszönöm!



2020. jún. 14. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Ha ilyen a szomszédod, részvétem. Az nem lehet valami hú de csodás környék.

Kezedbe veheted az ügyet pár ismerősöddel (vas cső, gáz pisztoly, esetleg éles, vagy gumilövedékes, stb) és tehetsz nekik egy visszautasíthatatlan ajánlatott.


További opció hogy megkérheted őket szépen egyedül. Ha nem működik, közösen szomszédokkal. Ha úgy sem működik, közös feljelentés a szomszédokkal, utcában lakókkal.


Próbáltátok a szívességet visszaadni ahogy adták? Zavarjátok őket úgy, ahogy titeket.

2020. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak ilyen tapasztalat van, amíg felsőbb hatósághoz nem fordulsz, addig nem csinálnak semmit. Szét van rohadva az ország. Egyet tudsz tenni, legközelebbi eset kamera rögzít, rendőrséggel való beszélgetés rögzít... Aztán lehet menni ATV-hez, aki hasonló lakossági bejelentésekkel foglalkozik, és a Megyei Kormányhivatalhoz. Meg lehet ezt szellőztetni. Sok sikert!
2020. jún. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez nagyon durva... fogjatok össze a szomszédokkal és többen zaklassátok a rendőröket, hogy valamit tegyenek. Nem bírságolták meg őket? Bár gondolom ezek ilyen helyi mindent megtehető c típusú állampolgárok lehetnek. Esetleg még a jegyzőnél a birtokvédelmet lehet megpróbálni, bár nem tudom ezek ellen érne-e valamit.
2020. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindekinek köszönöm a gyors választ!

1-es:mindeki fèl tőlük ! Senki nem akar belekeveredni! Mindenki csak annyit mondd hogy bunkók.

2 -es : hát a sírógörcs kerülget ! Köszöm a választ!

3 as : nem hiszem hogy megbirságolták volna őket!

2020. jún. 14. 13:45
 5/13 A kérdező kommentje:
Azèrt hiszik ,hogy megtehetik mert mindenki annyival elintezi hogy bunkok!es aztan jopofiznak veluk ,mert joban kell lenni!en nem nagyon ertem ezt!
2020. jún. 14. 13:53
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet szép környék, ha ilyen történik és hagyják, de szerintem gondolj bele, hogy bűnözők, és ezért hagyják nekik

Nagy hatalmú bűnözők...

2020. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szèp környèk volt mielott bekoltoztek! Es nyugodt!
2020. jún. 14. 14:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kitartóan kellenek a rendőrségi bejelentések, és nem csak tőled, hanem mindenkitől, folyamatosan. Ha összefogtok, és a neveteket is adjátok hozzá, a rendőrök előbb-utóbb megunják. Ne csak bejelentsétek az eseteket, hanem találjatok olyan cselekményt, amivel fel is jelenthetők, és tegyétek meg. Ha a lakás albérlet, a tulajjal fel kell venni a kapcsolatot, és kilátásba helyezni az elérhető szankciókat vele szemben is, ha érdemben nem tud tenni valamit. Ha önkormányzati, már rég kellett volna szólni a lakásügyi osztálynak, de akár a polgármesternek is, ezt is ismételve. Mi is társasházban lakunk, és elértük, hogy a renitens családokat kiköltöztessék, két esetben is. Eltart pár hónapig, de a kitartás eredményes lesz.
2020. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8 as : egyedül vagyok aki változtatni akar, de tegnap este amikor a motort itt bőgették nekem is és a szomszédnak is akkor nem kicsit kakiltam össze magam :D
2020. jún. 14. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te vagy egyedül, akinek nem jó, akkor sajnos nem sokat tudsz tenni a költözésen kívül.
2020. jún. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!