Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnál a szomszédoddal,...

Mit csinálnál a szomszédoddal, ha majdnem két éve minden áldott nap folyamatosan fúrna, kalapálna, hegesztene?(Társasház)

Figyelt kérdés
Csak akkor nem csinálja, ha alszik.(Kicsi az alvásigénye.)

2020. jún. 15. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Itt laksz velem? :-O

A felső szomszédom ugyanezt csinálja. Semmit nem tudunk vele tenni, mert a házirend szerinti megengedett időben csinálja.

2020. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Elköltöznék. Gondoltál erre? Vagy inkább ottmaradsz és tűröd? Feltételezem, hogy már jelezted neki is a problémát, de rá se hederít. Ilyenkor tovább kell állni.
2020. jún. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Nehezen hiszem el, hogy egy tarsashazban senkit nem zavar a zaj, 2 (!!!) eve..

Itt vagy te tulzol, vagy valami santit a dologban.

En a helyedben mar 2-3 het utan el kezdtem volna konzultalni a szomszedokkal...

2020. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1-es! Akkor mi együtt élünk, mert én is a felső szomszédról beszélek.😁

Költözés nem opció! Nem fogok(nem is tudnék) albérletet fizetni, a saját lakásom helyett. Eladni nem tudom, ebbe most ne is menjünk bele, mert nem ez a kérdés.

Én már itt laktam rég, amikor idejöttek. Azt mondta a nő, 2 hónap múlva beköltöznek, most csinálja a férje, utána csönd lesz. Azóta se készült el...

Ez egy viszonylag kevés lakásos ház. Több lakást külföldieknek adják ki, ott a tulajokat nem zavarja. Mellette egy öreglány él. Mindenki őt utálja (valahol okkal), szóval ő nem szól, mert nekiesnének. Én lakom alatta, tehát nyilván engem zavar legjobban.

Nekem is az, a bajom, hogy hiába hagyná abba éjszaka, azzal nem vagyok kisegítve. Az a bajom, hogy minden nap megy szünet nélkül, és nem olyan vicces állandóan ezt hallgatni. Mások is szokták felújítani, de pár hétig tart és hétköznap munkaidőben. Az normális. De minden nap, folyamatosan?

2020. jún. 15. 18:17
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Jelezném az abban kompetens hatóság felé, hogy a házban egy lakó műhelyként használja a lakást - és ez zavar.
2020. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mi a kompetens hatóság?
2020. jún. 15. 18:52
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Az a hatóság, amely fel tud lépni az érdeked érvényesítésének érdekében. Érdekeltségi körbe tartozik.
2020. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Slayer max hangeron!

Akkor amikor vegre elhallgat.

2020. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, de az a baj, hogy ez szerintem tetszene neki. Nagyon hasonló hangokat szokott kiadni😀Én előbb őrülnék meg. De az irány nem rossz. Kipuhatolom a zenei ízlését és megkeresem az ellenpólust🤔
2020. jún. 15. 19:14
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es! A szavakat értettem. Azt nem tudom, konkrétan milyen hatóság foglalkozik ezzel.
2020. jún. 15. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!