Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek milyen kapcsolata van a...

Kinek milyen kapcsolata van a szomszédaival?

Figyelt kérdés
Régóta érdekel, hogy ki milyen kapcsolatot ápol a szomszédaival. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2020. jún. 21. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Köszönőviszony.
2020. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyent. Nem ismerjük egymást.
2020. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Mi a párommal fiatalok vagyunk(26,30)a szomszédaink 50 fellet vannak es nagyon jó a viszonyunk:)heti több alkalommal is összeulunk beszélgetni,borozgatni:)
2020. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Két 20 körüli, beképzelt ..ggfejjel nagyon rossz. A többiekkel, jóban vagyok. :)
2020. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Lakótelepen élünk, csak a házban van vagy 200 szomszédunk. :) A viszonyunk vegyes.

Vannak, akikkel nagyon rossz, mert idegesíti őket a gyerekzsivaly, de olyan is van, akivel összejárunk, még együtt is szilvesztereztünk. A nagy többséggel pedig semmilyen.

2020. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Angliában élek. 2 közvetlen mellettem lévő szomszédokat nem ismerem. Nincs is értelme megismerni egymást, mert állandóan cserélődnek. Arról nem is beszélve, hogy mindkettő szomszéd fűvezik, iszok, drogozik . Drogosokkal nem foglalkozom. Szemben lévő szomszéd is állandó lakos, 14 éve ott lakik amióta mi is. Ő vele köszönöviszonyban vagyunk, és ha kint van, meg mi is akkor beszélgetünk egy kicsit. Magyarországon amikor hazamegyünk, és lemegyünk a nyaralónkba, ott a mellettünk lévő szomszéddal jóban vagyunk, lévén gyerekkori barátok. A másik szomszédház meg üresen áll, amióta meghaltak a tulajdonosai ( ők is kedvesek voltak)
2020. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Köszönőviszony.


Az emeleten 4 lakás van. Abból 2 lakásban lakókkal soha sem találkozom. Szerintem fel sem ismerném őket.


A közvetlen előttünk lévő lakásban élőkkel kb 2 hetente 1x találkozom és akkor köszönök.


A felettem lakóval időnként, de 20 éve lakok itt (még otthon lakom) és egészen tavalyig nem tuttam, hogy ki a felső szomszédom.


Az első szomszéd egy fiatal pár akit kb 1 hónaponta látok.


Szóval a lehető legjobb viszonyom van, a semmilyen.

2020. jún. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Még a mentőben is ütném.
2020. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
8😂😂meer?😂
2020. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Mert csimpánz feje van a nőnek, a pasija (aki gazdag) meg egy csőgörényre hasonlít. A hapek apja jól menő vállalkozó és egy igazi tenyérbe mászó bájgúnár a fia. Egy héten többször is házibulizik, de képtelen levenni a hangerőt, petárdázik, majd amikor átmegyek szólni, akkor kijön a nőci bebaszva, hogy nem hangos a zene, mert a gyereke fent alszik. (pár hónapos) a pici, anyuci meg apuci pedig matt részeg. Úgy kb ilyesmiket csinálnak. Jah meg közli a saját háza előtt velem amikor buliztak ismét hétköznap, hogy nem ő a házigazda az egyik haverja kezeli a hifit. :D

Egyszer már rendőrt hívtam rájuk a szomszédsággal együtt. Azóta kuss van, de ha meglátom tényleg verném amíg mozog.

2020. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!