Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veresegyház vagy Erdőkertes?

Veresegyház vagy Erdőkertes?

Figyelt kérdés
Házvásárlás előtt állunk, és ezen a két településen gondolkodunk. Erdőkertes az árak miatt vonzóbb, mert olcsóbb, mint Veres. Viszont általában ennek oka van, de nem tudom mi... voltunk már párszor mindkét helyen, igazából ránézésre nekem mind a kettő tetszik.

2020. jún. 24. 09:09
A kérdező szavazást indított:
Veresegyház
Erdőkertes
31 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Veres.
2020. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Veresegyház
2020. jún. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Veresegyház
2020. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akik eddig válaszoltak, köszi, de kicsit tudnátok indokolni is? Oké, hogy Veres, de szinte össze vannak épülve egymással, ekkora különbség lenne?


Nagyon nem mindegy, hogy 5 millióval beljebb vagyunk-e, mert kb. ennyi a különbség abban a méretben, amit keresünk.

2020. jún. 24. 09:26
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Veresegyház!

Miért?

Mert 2x akkora VÁROS, mint Erdőkertes, ami csak egy község.

Ehhez képest viszont Veresegyházán még 1%-ra sem tehető a cigány, míg Erdőkertesen 3%.

Nagyon nem mindegy, hogy a gyereked kikkel jár iskolába, vagy a település összes pénze segélyezésre megy.

2020. jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván Veres. Ez egy egyre jobban fejlődő város, míg Erdőkertes egy “putris” község. Nagy a különbség, ráadásul Veresen csomó iskola van, gimnázium is épült (mondjuk vallásos asszem...), egyre inkább a nagyobb városok szintjére kerül. Szerintem sokkal inkább megéri idejönni, mint Kertesre.
2020. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meggyőztetek, most pont egy fertőzött településről menekülnénk, úgyhogy inkább gyűjtünk még pár évig, csak ne legyen a közelünkben cigány.
2020. jún. 25. 09:55
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

"csak ne legyen a közelünkben cigány" Veresegyházon ugyan úgy vannak roma emberek. De ez miért lenne gond? Rasszista vagy?


Erdőkertesiként is járhatsz veresi iskolában, sokan csinálják. Veresegyház szebb az biztos. Ha pedig Budapestre jársz dolgozni mind a két helyről ugyan úgy 1,5-2 óra lesz a bejárás reggel csúcsforgalomban. A busz és a vonat is ugyan annyit fog késni.


Amelyik neked tetszik oda költözz. Veres kezd túlnépesedni, nem bír annyi embert mint amennyi most van.

2020. júl. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, nem vagyok rasszista, csak tapasztalt. Vannak köztük normálisak, 1% körül. Kérlek hadd döntsem el, kik körül nem akarok élni, ha már több tízmilliót ráköltök egy ingatlanra. Azért köszönöm a válaszod.
2020. júl. 10. 07:31
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

#8

És ha a cigányokkal rasszista, akkor mi van? Jogában áll, ahogy nekem is és a másik nem agyhalott millióknak, akiknek volt már keserves megtapasztalásuk velük.

Mi is miattuk menekültünk el a gyönyörű házunkból a Tisza-tótól, de te nyugodtan lakj putris bűnözőkkel, csak mást ne szólj meg érte, ha ennél többre tartja magát!

2020. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!