Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panel lépcsőházban van joguk...

Panel lépcsőházban van joguk rácsos ajtóval elzárni a szemétledobóhoz vezető folyosórészt a szemétledobó mellett élőknek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nincs.
2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Van. De adnia kell kulcsot a rácshoz.

Téged miért zavar?

2020. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Katasztrófavédelem egyenesen imádja az ilyen rácsokat.

Egyébként adjanak kulcsot és kész. És a gondnoknak is kell egy kulcs.

2020. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs hozzá kulcsom.
2020. jún. 28. 19:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Mikor még újonnan költöztek ide, úgy egy évvel utánam, akkor elkezdték zárni, kértem tőlük kulcsot, nem adtak, inkább nyitva hagyták. Az előttük itt lakók sose zárták, én pedig az én lakásom előző tulajdonosától nem kaptam kulcsot ahhoz a rácshoz. Most megint zárni kezdték, én meg cipelhetem le a szemetet magas emeletről a földszintre.
2020. jún. 28. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
En odatenném az ajtajuk elé
2020. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor marad a közös képviselő. Senkinek nincs joga elzárni közös helységet.

Mondd meg nekik, ha nincs kulcs, megy a bejelentés a katasztrófavédelemhez. Ha csak egy pösznyi hibát találnak a házban, igen sokba fog kerülni annak, akinél találják. Ilyen hiba, ha a zárt ajtóhoz pl nincs kulcs a gondnoknak.

Ha a gondnoknak van kulcsa,kérhetsz másolatot tőle.

2020. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sok emeleten vannak ilyen rácsok, ezek elég régiek, ki tudja, hány éve szereltették fel a régi lakók. A villanyóraszekrény melletti lakók előtt is némelyik emeleten vannak ilyen rácsok, amikhez kell kulcs, ha a villanyórát meg akarjuk nézni. Ahhoz a mi emeletünkön van kulcsom, de elég nehezen járt az a zár is, tapasztaltam, mikor még diktálós voltam eleinte (mikor már kb tudtam, mennyit fogyasztok, átálltam átalánydíjra). Előbb-utóbb valaki ki- vagy bezárja magát. Ha más nem, ez erős motiváció lehet, hogy szereljék le.

Az én ajtóm előtt is volt ilyen rács, csak az ajtón, de én leszedettem és inkább biztonsági ajtót szereltettem fel.

Köszi a válaszokat, azért én reménykedek, hátha megoldódik konfliktus nélkül. :-)

2020. jún. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!