Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Legyetek objektívek, ha...

Legyetek objektívek, ha minden lehetõsègetek adott lenne, itt maradnátok Magyarországon, vagy elköltöznétek mas idegen országba?

Figyelt kérdés

Az ország neve nem releváns, Angliához hasonló, viszont ott nem dolgozhatnátok a szakmátokban, hanem takarítanátok, pincérkednétek vagy pultosoknak kellene álljatok, egyetemi végzettséggel.

Viszont pénzetek, nyelvtudásotok es minden fontos tényezõ adott lenne az ottléthez.



2020. júl. 8. 22:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mennék.
2020. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Hát ilyen vacak munkákra biztos nem mennék ki.
2020. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem dolgozhatnál a szakmádban?


Én kint élek Németországban, életem egyik legjobb döntése volt.

2020. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Európát elhagynám. Az egészet. Fiatalok menjenek innen, abban a pillanatban ahogy tudnak, amíg ez a kormány hatalmon van, és bárki aki a jelenlegi parlamentben valaha volt, addig itt változás nem lesz.
2020. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Én éltem kint régen, de hazajöttem már 13 éve. Nem bántam meg. Csak akkor élnék kint ha a szakmában dolgozhatnék vagy valami izgalmasat, érdekeset. Nem akarok vacak munkákat végezi, mert elmúltam már negyven.
2020. júl. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, fiatalon vágytam el, de nem jött össze. Most már nem mennék. A franc se akar a ranglétra alján lenni már.
2020. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Éltem külföldön és Budapesten a Paramenthez legközelebbi lakóépületben.


Budapest belvárosa a nyerő nálam.


Van rengeteg hely, amit meglátogatnék, kiköltöznék 1-2 hónapra, de leélni az életem Budapest belvárosában szeretném.

2020. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Életem legrosszabb döntése volt, hogy évekkel ezelőtt, amikor leléphettem volna, akkor inkább itthon mentem egyetemre. Pár éven belül elfogom hagyni így is az országot és soha többé nem jövök vissza.
2020. júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éve vagyok kinnt.

Takaritok jelenleg is.Szerencsére irtò szuper helyem van,nem kell megszakadnom,ehhez képest nagyon jò fizetést kapok.Nem panaszkodom

A nyelv egyre jobban megy,gondolkodom h kellene tanulni valamit.Nekem sajnos nincs szakmám,csak érettségim.

Jò is meg is rossz is itt.

Könnyebb az anyagiak terén.De tényleg alul vagyok a ranglétrán,tisztelnek becsülnek de mégis csak én vagyok a magyar,és leszek is.

Az elsö évek irtò kemények voltak.Alap nyelvtudásom volt,de sokszor megkaptad pàr bunkò embertöl ha nem tudtál vele elcsacsogni h huzzál haza Magyarorszàgra.Elöbb tanuld meg a nyelvet.

Van amikor nagyon jol erzem magam,valamikor hazamennek annyira elegem van.Itt is ugyanugy megvannak a problémàk csak nem a pénz hanem màs miatt emészted magad.

Itt is vannak zsebbe nyùlos kiadàdok ha nem vigyázol.

Sok szolgàltatàs egy kalap szart nem ér.15 ször telefonàlsz mire elintéznek valamit.

Ha halljàk h nem profin beszélsz kihasználjàk.

Férjemmel vagyok kinnt,jò helyünk van tényleg de sok minden hiànyzik.

Ha ma azt mondaná költözzünk haza màr pakolnàm is a cuccaimat.

Szoval mindennek van jo es rossz oldala.

Nem rossz külföldön félre ne értsd,de nagyon sok harc és küzdelem kell mindennap.Ha elég erös vagy lelkileg is vàgj bele.Az elsö évek nagyon kemények lesznek.

2020. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A saját költözésemet objektíven megítélni nem tudnám.

Talán másét, de ahhoz meg nincs jogom.

2020. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!