Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bunkóság rászólni a szomszédok...

Bunkóság rászólni a szomszédokra, hogy este 22:00-kor már nem akarom hallgatni, ahogy a gyerekei sikoltoznak és ugrálnak?

Figyelt kérdés
Igazából már nagyon nehezen viselem 9-kor is, de gondolom akkor még muszáj tűrni. Kétszer illedelmesen átmentem 10-kor, hogy mi már ilyenkor pihennénk, nagyon kedvesen azt a választ kapom a szülőktől, hogy odafigyelnek aztán semmi. Értem, hogy az ő házuk, de akkor is egy lakó közösségben élünk (sorház) és szerintem, az hogy este 10-kor nálunk már ne őket kelljen hallgatni nem szörnyű elvárás.

2020. júl. 11. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem bunkóság, ha kulturáltan kéred.

Viszont az ő részükről bunkóság, hogy nem nevelik a gyerekeiket,

hagyják őket szabadon zajongani.

2020. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nagy bunkóság? Engem is állandóan kioktatnak, hogy majd nekem is lesz gyerekem, meg a gyerek nem tehet róla..., meg hogy érzéketlen bunkó vagyok....



Tudod az igazság, hogy az élethez való jog része az alvás. És egyik legkeményebb kínzás, ha megvonják az alvást. Egészen őrületbe kergeti az embert - ez bizonyított orvosilag.


A gyereket meg a szülő meg tudja nevelni. Legalábbis egy normális szülő.



De persze, minden esetben az a bunkó, aki más zajától nem tud este aludni. Ez a magyar társadalom. De a rendőrt nem érdekli ki zajong. Kihívod és intézkedni köteles.

2020. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

"De a rendőrt nem érdekli ki zajong. Kihívod és intézkedni köteles."


Aha, ezt honnan veszed? Gondolod ha kihívod két zabolátlan ovisra, azok kimennek egyáltalán? Butaságokat ne mondjunk legalább.

2020. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Szolni? Milyen vilagban elunk? Engem gyerekkent jol nyakonvagtak a felnottek ha hulye voltam, akar ismertem akar nem az illetot ... igaz kormos mar ritkan volt az iskolaban, de volt pajeszhuzas es barack a fejre :D

Verj le egy tockost a hulyegyerekeknek, aztan rugd fel a 'hero' apat ha be akar szolni!

2020. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Szomszéd hangoskodók. Nem hagy aludni. Ha ez szerinted butaság, kívánom ne hagyjanak aludni.
2020. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

5.


Tényleg ennyire szükségét érezted érzelmi felindulásból lepontozni, mert úgy vélted, ellentmondok neked? Mitől vagy ennyire frusztrált? Csak nő lehetsz...


Akkor előlről:


NEM az alváshiányt bagatellizáltam el, mert van már pár évnyi tapasztalatom a dologgal. Ne adj olyat a számba légyszíves, amit nem mondtam. Ezt írtam: "Gondolod ha kihívod két zabolátlan ovisra, azok kimennek egyáltalán?" Ha nem értetted meg, akkor vagy olvasni nem tudsz vagy az értelmezéssel vannak bajok.

2020. júl. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem az, akkor már rég csicsikálniuk kellene.
2020. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
23:30 körül tegyél be közkívánatra egy kis Slayer-t - vagy valami hasonló gyermekdalt. Elég 5 perc! A rendőr sem ér ki annyi idő alatt, de az ő szemükből is kimegy az álom. Párszor meghúzod, utána tudni fogják, hogy mennyi az annyi!
2020. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezekkel a szavakkal kérnéd, akkor bunkóság, de amúgy egyáltalán nem. Tőlük viszont bunkóság, hogy tudják, hogy zavarnak, mégsem tesznek ellene, annak ellenére, hogy megígérték. Pedig egyébként este 10 egyáltalán nem korai idő a lefekvéshez még egy felnőttnek sem, nemhogy egy kicsi gyereknek, tehát bőven reális, amit kérsz. Azokat a gyerekeket ágyba lehetne dugni akár legkésőbb 9-ig.

Ne magadban forrongj, menj és szólj újra minden este, amikor kell. Akár a napi rutinod része is lehet, hogy este 10 előtt pár perccel átcsengetsz, amíg fel nem fogják végre. Egy idő után őket is zavarni kezdi, hogy minden este jössz.

2020. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem bunkóság, de a társasház ezzel jár. Szarnak egymásra az emberek, tesznek ők arra, hogy te aludnál.
2020. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!