Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek? Nagyon kellemetlen...

Mit tegyek? Nagyon kellemetlenül érzem magam, többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, rövidre fogom:

Van a közvetlen szomszédba egy elég nagy tagú cigány család. Fene se tudja mennyien vannak - az biztos, hogy sokan-, de rendezettek, nem volt velük még baj. Talán egyetlen vétkük, hogy viszonylag gyakran vannak a gang folyósólyán és a gyerekekkel sokat kiabálnak, vagy épp azok szaladgálnak üvöltözve. Ez igazából nem is gond, becsukjuk az ablakot és nem hallani. Nem vagyunk jó barátok, én egyszerűen csak köszönök nekik, ahogy ők is. Néha még megjegyzik, hogy megint mennyit cipekedek vásárlás után, vagy próbálnak eladni nekem valamit. A lakótársamtól szoktak néha szívességet kérni, de nem kell nagy dolgokra gondolni (pl. adjon kávét, vagy cigit, segítsen bútort cipelni, stb).

Ma épp hazafelé tartottam szintén a vásárlástól megrakott szatyrokkal és egy karton vízzel, mikor láttam, hogy babakocsival az ajtó előtt álldogál az egyik nő. Én azt hittem várakozik valakire, szóval köszöntem, mire ő bólintással üdvözölt, és én ekkor bementem a kapun. A lépcsőfordulónál vettem észre, hogy ő is épp jön be, talán arra várt, hogy valaki kinyissa neki az ajtót - habár az biztos, hogy az anyja itthon volt, szóval a kapucsengő is beengedte volna. Akartam volna segíteni a babakocsival, de tele volt a kezem nehéz súlyokkal és nem épp azon a környéken lakunk, ahol a gangba merem hagyni a cuccaimat. Szóval a lépcsőfordulónál mondtam neki, hogy bocsánat, nem vettem észre, de nem vagyok benne biztos, hogy meghallotta (füles volt neki bedugva).

Szörnyen kellemetlenül érzem magam, mert utólag belegondolva majdhogynem rácsuktam a kapuajtót. Nyilván ha szól, akkor kitámasztom, de nem mondott semmit. Vagy lehet én voltam gyors és nem is tudott hirtelen megszólalni. Szerintetek kérjek külön bocsánatot, ha legközelebb látom?


2020. júl. 13. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy valakit várt és éppen akkor unta meg a várakozást és felment. Nem feltétlen firtatnám a dolgot.
2020. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon bánt kérj tőle bocsánatot, de nem kötelességed. Nem csináltál olyan dolgot ami miatt mérges lehet rád
2020. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod.. és ő már rég elfelejtette.
2020. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kerj. Sertodosek.
2020. júl. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit túl sok az irreleváns információ.


Elég lett volna annyit leírnod, hogy az babakocsival várakozó nőnek nem tudtál segíteni, mert tele volt a kezed és félsz hogy megsértetted.

2020. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!