Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó problémamegoldás ha a...

Jó problémamegoldás ha a szomszéd a kertben ordíttatja a rádiót hiába szóltam erre kivittem a nagyköszörút és elkezdtem visíttatni? Egyből csend lett!

Figyelt kérdés

MI a véleményetek erről? Problémamegoldás vagy lövészárok-mélyítés? Szomszéd a kertben full hangerőn hallgatja a mulatóst, többször szóltam neki erre mondta nem érdekli ez a Ő KERTJE úgy hallgatja ahogy akarja.


Erre odavittem a nagyköszörút a kerítéshez és elkezdtem fémrudakat köszörülni. Olyan visító hangja volt hogy a halottak is felkeltek rá.

Kérdezi vörös fejjel nem lehetne abbahagyni? Mondom neki NEM!! Ez az én kertem úgy köszörülök ahogy akarok. Van egy csendrendelet, 22-6 között, 6.01kor már lehet köszörülni!


Meg is tettem!

Na azóta olyan kuss van hogy ihajj! Egyszer se szól a mulatós de még halkan se!


Vélemények? Problémamegoldás vagy lövészárok mélyítés?


2020. júl. 14. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad szépen elintézni, hiszen szoktál. Ezt máshogy nem lehetett volna. Persze ettől függetlenül megoldódottad az adott problémát, de minden más tekintetben aláástad vele a kapcsolatot. Lehet hogy nem zenével, de máshogy ha tud vissza fog vágni.
2020. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

lövészárok-mélyítés


de jó ötlet, lopom

2020. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 válaszolóval abszolúte egyetértek.

Jár a pacsi ✋

2020. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mennyi egy ilyen fémköszörű, és hol kapni?
2020. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

" de máshogy ha tud vissza fog vágni."


Nagyon ráb****na mert a telkemen megy át a vízvezetéke és a csatornája.... nehogy megsérüljön még a végén és akkor úszik majd a szarban és vize se lesz...


Tudod hogy van ez? Egy kis palántázás és máris megsérül az a fránya vízcső!

2020. júl. 14. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nàlam is bevàlt

Szép szò nem hasznàlt gondoltam visszakapjàk

Egyik helyen hangosan nyögött a nö,minden alkalommal én is elkezdtem...

3 alkalom utàn megelégelte es nem hallottuk többet a szàjàt😀

A mostani szomszéd àllandòan kopog,dübörög olyan mint egy vadàllat.

Hétvégen és este 10 utàn nagyon rossz mert erre kell felébrednünk

Mi koràn fél 5kor kelünk,hát befejeztem a legyünk tekintettel a szomszédra

Ugy készültünk el reggel ahogy ö szokott csapkodni dobàlozni,kinyitottam az ablakokat is és hangosan beszéltünk.

Vasàrnap 6kor keltem,és neki àlltam takaritani pakolni,nem törödve azzal h vasárnap van azzal sem h màs aludna.

3 hét utàn jött ha lehetne legyünk màr ovatosabbak,mert mindig felébred rànk

Én meg mondtam ha hol tudom 3szor szoltunk neked is emiatt,ha neked szabad akkor nekünk miért nem?azzal rà is csuktam az ajtòt.

Azòta csend van.

Az ilyenekkel nem lehet màst tenni,halàl nyugodt ember vagyok

Nem hivok rendört jelentgetek probàlom megbeszélni ha van valami,ha ezek nem válnak be akkor persze megyek tovàbb h megoldodjon a probléma.

Nagyon jòl tetted kérdezö,muszàly megmutatni ezeknek milyen zavarò is tud lenni pàr dolog de csak akkor tanuljàk meg ha meg is tapasztaljàk.

2020. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!