Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a saját...

Mit lehet tenni a saját kertjében reggeltől estig hangos zenét hallgató szomszéddal?

Figyelt kérdés
Családi házas utca, az illető egész nap a kertjében matat, úgy hogy reggel kiteszi és bekapcsolja a rádiót, este mikor bemegy akkor meg le. Nem üvölt, de ahhoz elég hangos, hogy még 4-5 háznyira is zavaró legyen - nálunk csukott ablaknál is jól hallani. Próbáltunk már többször beszélni vele, meg a más is az utcából, akkor 1-2 napig halkabb a zene, utána vissza a "megszokotthoz".

2020. júl. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt nekem véget szokott érni a türelmem. Hangfelvételt kell készíteni a házban csukott ablaknál, illetve a kertben is, és birtokvédelmet kell kérni a jegyzőtől. Nem kell többet a szomszédnak szólni, úgysem ért belőle, jöhet a hivatalos út.
2020. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Veled érzek...nekem mind kettő szomszédom egész nap mulatós zenét hallgat, jó hangosan. Este meg kezdődik a buli, jönnek a rokonok, a tesók,és ordítanak, táncolnak, veszekednek stb. Szép falusi idill, de szép is ez... :(
2020. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fel jelenteni hát ha abba hagyja ha ezt annyira nem akarod akkor csak ijessz rá vele és abba fogja...
2020. júl. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, mi azzal próbálkozunk hogy kirakunk egy hangszórót a felé néző ablakba és indítunk valami idegesítő zenét vagy simán csak valami éles sípoló hangot. :D

Egyre kevesebbszer ordíttatják, mert már kezdenek rájönni hogy akkor pár percen belül kapják a sípolást, ha meg szép halkan hallgatják akkor nyugiban élvezhetik. :)

2020. júl. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, amikor nekem voltak ilyen szomszédaim, én is hasonló trükköt alkalmaztam, csak én harangzúgást játszottam le nekik.
2020. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nem rossz. Itt az egyikükről tudjuk hogy a sípolás kifejezetten kikészíti. De lehet, hogy kapnak egy kis harangozást is, fő a változatosság. :D

2020. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúzli a megoldás. Becsúzlizod vele a rádióját kétszer és ennyi. Halk, nem pukkan, és tagadj!
2020. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!