Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért gáz az, ha a szülőknél...

Miért gáz az, ha a szülőknél lakik az ember? Egyáltalán miért várják el, hogy 150 ezret elköltsek egy pesti albérletre?

Figyelt kérdés

Én egyetem után hazamegyek vidékre, semmi értelme Pesten maradni. Hiába magasabb a fizetés, ha ott a 150 nettó albérlet. Otthon vidéken meg ingyen lakok.


De sokak szerint ez meg "megvetendő"



2020. júl. 22. 00:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz szerintem. Jobban jársz, s okosabb is, ha inkább félre teszel, amíg van rá lehetőséged!
2020. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, ha elköltözök egy albérletbe, soha az életben nem lesz saját lakásom.
2020. júl. 22. 00:21
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmi kivetnivalót nem látok ebben. Mások véleményére meg ne adj, mert mindenki nagyon okos, amikor más életéről van szó..
2020. júl. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem gáz, értelmes ember nem problémázik ezen. Kétféle embert láttam eddig, akinél ez gond volt:

- Veri a mellét, hogy ő bizony már ovis kora óta külön él és milyen kemény, hogy ezt elérte. Egy részük tényleg jól él, egy részük viszont nyomorog, de legalább egyedül.

- Lényegében nem akarja kimondani az illető, hogy a pénz számít neki, ezért ilyen alibiszöveg mögé bújik.

2020. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Eloszor is vegre meglehetne erteni hogy nem csak a 150 ezres pest letezik.

Masreszt ne is próbáljátok tagadni hogy sokaknak kenyelmes a mamahotel, ingyen albiba se koltozne el.

2020. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Igen például ingyenes albiba se költöznék el, egyrészt azért mert a szüleim bármikor rám nyithatnak az üres lakásukba is, és a kajámat meg mosást stb már nekem kellene fizetni az -45 ezer legalább havonta.


Minden forint számít és annyi pénzt teszek el amennyit csak bírok

2020. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Kit érdekel mit mond más? Azokra gondolsz, akik a párjukkal együtt nyögik 30 évig a lakáshitelt, vagy azokra akiknek anyu vett egy lakást, vagy akik a havi fizetésük 2/3-áért nyomorognak egy olyan lakásban akár többedmagukkal, ahonnan bármikor kitehetik őket?

Ők biztos le fognak szólni téged, te meg tegyél rájuk. Ha otthon lakhatsz és fizeted a részed, akkor lakj otthon, a többi meg hadd fizessen százezreket ide-oda. Neked lesz életed, nekik semmijük nincs.

2020. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Neked lesz életed, nekik semmijük nincs.

Nekik sajat lakasuk lesz, a mamahotelesnek max akkor lesz valamije ha a szulei meghalnak.

2020. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Én mamahoteles vagyok ! :)


1 év es 3 hónap múlva már meg is lesz a saját lakásom .


Nem is értem . Miért nem mentem egyből albérletbe az iskola után ? Legalább dicsekedhetnék azzal hogy különálló életem van ...

2020. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

9-es

Miért nem fizetted a lakáskiadónak a 15.ik lakását, miért nem tömted teli a zsebét?

2020. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!