Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki Budapesten lakik, az mit...

Aki Budapesten lakik, az mit csinál hétvégente?

Figyelt kérdés
Annyi lehetőség van :o
2020. júl. 25. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Kimegy a János-hegyre downhillezni
2020. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénz kérdése
2020. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasok, netezek, takarítok, szülőket látogatok.
2020. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hasonló dolgokat mint mi, nem fővárosban élő halandók. :)

Ha jó idő van, kint vagyunk az udvaron, kutyával játszunk, úszkálunk, füvet nyírunk, bográcsozunk stb. Ha rossz az idő kislányom a tableten játszik, párom pihen, én olvasók vagy pakolászok, mindig van mit csinálni.

De holnap például kirándulni készülünk. :)

2020. júl. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hétvége van... Reggel 7 kor nyitott a méh telep leadtam 240 kiló lemezt meg 4 kiló sárgát (csütörtök volt lomtalanítás bedobtam ezeket a csomagtartóba, azóta nem értem rá velük foglalkozni) , 8 kor nyitott a posta át vettem 9 csomagot, aztán bevásároltam, napközben a gyerekekkel és a feleségemmel voltunk otthon, de rossz idő volt csak kicsit lementünk sétálni, este 8 kor elindultam dolgozni, éjszakás vagyok ma, azért is ma raktam ki a vasat, kocsival jöttem. Hajnalban végzek, hazamegyek alszom amíg fel nem kelek, jönnek át ebédre vasárnap anyósék, délutánig nálunk lesznek, pedig mentünk volna át a szüleimhez sütögetni a kertbe... Múlt hétvégén meg a telekre mentünk le, de a héten voltunk lent szerda csütörtök is, mindig akkor megyünk le mikor rá érünk.
2020. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak itthonülős hétvégéim, de ha épp kimozdulós napokat tartok, akkor vagy a barátokkal iszogatok/vízipipázok a belvárosban, vagy mozizok, koncertezek, színházazok.
2020. júl. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hetekig lomtalanítottam, előkotortam a rég elsikkasztott dobozokat, amik tartalmával nem volt időm foglalkozni, mert végre múlt héten megvolt a tavaszról elhalasztott lomtalanítás. Amúgy vásárolok, találkozom a szüleimmel, kirándulni megyek a kutyámmal, vagy éppen ha nagyon le vagyok strapálva, vagy az időjárás nem alkalmas kimozdulni, otthon pihenek, néha olyan is kell, de legtöbbször aktívan töltöm a hétvégéket. Nem vagyok otthonülő típus, általában csak akkor pihenek, ha már fájnak a végtagjaim.
2020. júl. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!