Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyesült Királyságban elők!...

Egyesült Királyságban elők! Milyen az élet ott?

Figyelt kérdés
Mióta éltek ott? Mivel foglalkoztok? Illetve meddig akartok ott élni?

2020. aug. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Jó, csak kicsit sok a köcsög meg a Pakisztán
2020. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

"Milyen az élet ott?"

Edinburgh-ben élek, Budapestről költöztem át és minden szempontból jobban szeretem. Sokan mondják, hogy az angol emberek hidegek és utálják az idegeneket, én ezzel nem szembesültem (általában azokat nem szeretik - joggal - akik csak élősködni mennek és nem adaptálódnak a helyi normákhoz), nagyon jó barátokra tettem szert és az emberek alapvetően segítőkészek. Nagyon sok lehetőség van, amivel a tanulmányaimat még előrébb vihetem, a helyiek fontosnak tartják a fejlődést. Két év alatt összesen öt hajléktalant láttam, de ők is kulturáltabbak voltak, mint az 1-es metró utazóinak a fele. A táj és város gyönyörű és vigyáznak is rá, szemetet alig látni. Életem egyik legjobb döntése volt kijönni.


"Mióta éltek ott?"

Lassan két éve, 2018. szeptemberében költöztem ki.


"Mivel foglalkoztok?"

Egyetemista vagyok.


"Illetve meddig akartok ott élni?"

Nem tervezek elköltözni. Ha esetleg mégis, akkor Olaszországba mennék, mert jól beszéltem a nyelvet és szeretem a kultúrát.

2020. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

#2:

Edinburgh marhára nem angol város, hanem skót, és a skótok sem angolok, de mindegy. 😏

2020. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

#3

Az Egyesült Királyság négy országból áll: Anglia, Skócia, Wales és Észak-Írország.

[link]

De mindegy.

2020. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-en kicsit én is felhúztam a szemöldököm. Glasgow-ban éltem 3 évig, és a legelső, amit megtanultam, hogy az angol és a skót nagyon-nagyon nem ugyanaz. Eszembe se jutna szinonimaként használni a kettőt.

Mi nem szerettük, haza is költöztünk, de ízlés dolga.

2020. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
4-es! Tudjuk, milyen részekből áll UK, de a kettes azt írta, Edinburgh-ban angolok élnek, ezt furcsállottuk többen, mert ez nem igaz.
2020. aug. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!