Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiatalok! Miért jó nektek...

Fiatalok! Miért jó nektek lakóparkon bulizni másokat zavarni vele?

Figyelt kérdés

Semmi kötekedés célja, csak tényleg érdekelne, mert nem tudok rájönni.

Mire jó az ha az utcán lakóparkban ahol több száz ember lakik leülök a padra vagy bármi bulizok, kiabálok, zenét hallgatok zavarva vele mások nyugalmát?

Nyilván nem az a gond, ha valaki az utcán bandázgat,m de ha már olyan helyre jövök ahol sok ember lakik, főleg este miért nem lehet normálisan viselkedni? Miért kell kiabálni, sikítani, zenét hallgatni, ha netán szépen megkérnek hogy csendesebben, akkor meg anyáztok? Természetesen tisztelet a kivételnek. Csak egyszerűen nem tudom a választ erre, és hátha van itt valami olyan fiatal aki tudja erre a választ.



#fiatal #zenehallgatás #lakópark #közterület #badázgatás #kiabálás, sikítozás, bulizás
2020. aug. 2. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Akik ilyenek azoktól hiába kérdeznéd meg.
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert olyan etnokultúrális csoporthoz tartoznak. Nincsenek tekintettel másra, csak sajat magukra.


22/f

2020. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok, de mikor hétköznap ezt csinálják másnap mennék dolgozni és ettől nem tudom ki pihenni magam... Igen, elég idegesítő.
2020. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Nekem nem jó .
2020. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Valszeg azert jo nekik mert csak ez van ingyen.
2020. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen sem fog válaszolni neked, hidd el. Ostobák, talán még írni sem tudnak.
2020. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a szörnyülködés helyett a kérdésre válaszoljak:

Nem azt élvezik, hogy másokat zavarhatnak, arra csak tesznek, mert tahók. Azért buliznak ott, mert ott kiépített infrastruktúra van, azaz padok, akár asztalok, térkövezett felületek, lenyírt fű, stb., stb., és emellett csórók, így spórolnak azon, hogy elmenjenek egy kocsma kerthelyiségébe vagy egy szórakozóhelyre, hozott piát isznak. Ráadásul a saját kedvenc zenéiket hallgatják, ami egy szervezett buliban nem lenne evidens.

2020. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es oké, de akkor se úgy kéne üvöltetni a zenét, hogy a másikat zavarnak vele. csukott ablakon be szoktam hallani a dübörgést. Nagy hangfallal buliznak, táncolnak. Úgy viselkednek, mint akik be lennének szívva, drogozva. Borzalom. Csomóan kiszólnak, vagy épp lemennek beszélni velük, kiröhögik a másikat, rendőrt is hívtak már rájuk, lementek 10 percig aztán visszajöttek dupla annyian... Legalább ha köztérre jövök, akkor legyek már tekintettel a másikra.
2020. aug. 3. 13:33
 9/9 anonim ***** válasza:

8:

Nem kellene, de te azt kérdezted miért csinálják. Azért csinálják, mert így érzik jól magukat. Nem a motivációjukkal van baj, hanem azzal, hogy másokat zavarnak. Meg hogy nem lehet semmit sem tenni velük, a rendőri felszólítás semmit nem ér.

2020. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!