Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért gáz lenne raszolni?

Ezért gáz lenne raszolni?

Figyelt kérdés
A fiú lakótársam előszeretettel nyitott ajtóval pisil, pl kint vagyok a konyhában és hallom h bemegy de nem zárja be az ajtót... Gáz lenne raszolni h legyszi csukd be? :D

2020. aug. 4. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólhatsz neki. De lehet, hogy így akar imponálni neked. :D
2020. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz raszolni? Az a gáz, amit ő csinál. De az nagyon.
2020. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okes, mert gondoltam, h hm lehet én vagyok a prűd, meg vegulis hallom mikor van bent és akkor nem megyek arra, na de akkor is. Hiaba vagyunk jóban, nekem ez fura, itthon is magamra zárom az ajtót.
2020. aug. 4. 23:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok én is magamra zátrom az ajtót,mikor még otthon laktam az egész család rajtam kívül nyitott ajtónál pisilt nővérem is.
2020. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj rá! Menj oda, fogd meg a kilincset és bæszd be az ajtót! Hidd el, hamarabb megérti!
2020. aug. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltan szólhatsz neki, hogy ha mosdóba megy, lenne-e szíves bezárni az ajtót. Nem kell nekiesni, biztos meg lehet vele beszélni, főleg ha jóba is vagy vele.
2020. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem gáz.
2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!