Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pilis (város) milyen környék?...

Pilis (város) milyen környék? Veszélyes?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam tele van cigányokkal, bár ezek régebbi cikkek. Most hogy van ez?
2020. aug. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Most is tele van, sőt mostanra pluszban teli lett rakott szoknyás románokkal akik képtelenek beilleszkedni, szemetelnek, ordibálnak, balhéznak, nekik minden lehet, az ember fél kimenni az utcára, a mi környékünkön már alig lehet magyar beszédet hallani, idejét se tudom mikor lehetett mondjuk nyitott ablaknál vagy füldugó nélkül aludni. Nem tudsz elmenni, beülni valahova, hogy ne legyen minden tele velük és ne ordibàljanak meg balhézzanak. Vírus idején is hiába volt náluk kint a piros tábla ugyanúgy mászkáltak ha szóltál még téged támadtak meg. Polgárőrség nincs, a rendőrség már ki se jön, a polgármester magának teszi el a pénzeket amúgy semmi fejlesztés, semmi haladás. Imádtam itt felnőni, imádtam itt lakni itt van az egész családom, de alig várom, hogy végre pár hónap múlva elköltözhessek,mert borzasztóan élhetetlen lett a város.
2020. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Pilisi rem! Hallottal mar rola? Majd fogsz :)
2020. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Pontos ez a terv kedves első,be telepítik őket oda aztán mindenki el menekül,jó le nyomják az árakat te el adod a házad olcsón majd egy idő után ha már minden oké és csak ők vannak ott át viszik őket egy másik helyre ahol ugyan ezt teszik.

Mi ennek a célja?

Olcsón hozzá jutnak mindenhez azát le rombolnak mindent majd lakó házakat építenek és jó drágán el adják, ez megy azt hiszem Nyíregyházán is meg még több helyen is.

Csak nézzük meg milyen szép is a környezet pilisen hegyek stb...

Akár mit is akarsz,ezek el érik a céljaikat.

2020. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Csak nézzük meg milyen szép is a környezet pilisen hegyek stb..."


Ne keverd Pilis települést a Pilis hegységgel!

2020. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!