Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel vágjak vissza a szomszéd...

Mivel vágjak vissza a szomszédomnak? Lesz valami következménye hogy rendöröket hivott?

Figyelt kérdés

Ma hajnalba rendőrök csengettek fel hozzám miszerint bejelentés történt csendháborítás miatt.

Mondtam a rendöröknek hogy én aludtam nem mi hangoskodtunk,meg amugy is bent alszik a 2 éves lányom nem tartanék bulit.

A szembe szomszédom aki mikor a rendőröknek kinyitottam az ajtót már kukucskált ki. Mikor mondtam hogy én aludtam ki is nyitotta az ajtót és mondta a magáét hogy de ő volt, amúgy is folyton zajong,éjjel porszivozik meg mos,a szerencsétlen gyereket is veri mert állandóan sír.

Nem szoktam zajongani sem én sem a lanyom. Dolgozok a kislány bölcsibe jár. De ez a szomszéd már azért is átcsenget ha pl náthás a kislányom és orsziporszival leszivom ejjel az orrát mert nem tud aludbi. Ilyenkor van hogy sírbi szokott mert nem szereti meg nyűgöa a betegség miatt.

A rendörök elött is mondtam a szomszédnak hogy már mondtam a múltkor is hogy a kislány beteg volt azért sírt mert nem akarta engedni hogy leszivjam az orrát. És a mosás miatt is elnézest kértem már. (Elinditottam 1 adag mosást múltkor mert hányás hasmenés virusa volt a gyereknek és már 2 ágynemüt lehányt/kifolyt a kaki a pelusból.)

A rendőrök végül megállapították hogy nem én buliztam és elmentek.

De azóta nem aludtam semmit. Szeretnék vissza vágni a szomszédomnak mert ez már túl megy minden határon. Meg aggódok hogy mivel azt mondta a rendőrök elött hogy verem a gyereket lesz e következménye. Perben vagyunk a volt férjemmel gyerekelhelyezés miatt,egy ilyen vád nem jó.


Egyébként én is halottam hogy valahol hangos a zene de nem a házból jöhetett a hang szerintem.


2020. aug. 8. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ha már eleve benne vagy egy perben, tényleg kéne még egy bírósági ügy a nyakadba? Gondolkozz.
2020. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ne aggódj, a rendőrök is nagyon jól ismerik ezt a betelefonálós nyugger típust. csodálkozok csak hogy ezek szerint először rángatta ki őket? nálunk hetente kell hogy kijöjjenek szerencsétlenek, mert mámika folyton telefonál... unják ők is mi is, de öregasszony csak nem nyugszik.
2020. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Közös képviselője van-e a háznak? Mennyire elérhető (telefon, e-mail, hangpostafiók, postai levelezés útján, stb.)


Én a helyedben valamilyen peren kívüli megegyezést sürgetnék, de összehívatnám a közgyűlést is addig, mert akár rendkívüli helyzetnek is számíthat ez az eseménysorozat.


Ha a válásod és a gyermekelhelyezés okait nem szeretnéd megosztani a nyilvánossággal/többiekkel, NE TEDD!!! Mondd azt, hogy ezt a témakört inkább a családsegítő szolgálat munkatársaival veséznéd ki.

2020. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszavágtál valamivel a szomszédodnak? Lett valami következménye? Rendőrök jöttek azóta megint?
2020. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit csak közöltem vele ha még egyszer indokolatlanul kopog vagy rágalmaz akkor megteszem a megfeleő jogi lépéseket
2020. nov. 8. 09:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!