Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd gyereke sír és emiatt nem tudok tőle aludni, mert áthallatszik? (A füldugó nem opció, mert akkor nem hallom az ébresztőt és elkések)

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 22:03
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom de nekem is ez a problémám. Próbáltam beszélni a szülőkkel. De megverik a gyerekeket és méghangosabbak.
2020. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Itt pár hónapos gyerekről van szó, aki szerintem hasfájós is, azért sír annyit. De már az idegeimre megy, mert nem az enyém az a gyerek, nem én vállaltam, de nekem is kell vele éjszakáznom, mintha az anyja vagy az apja lennék.
2020. aug. 10. 22:08
 3/41 anonim ***** válasza:
20%
Csaladok eve van, bird ki ... talan jovore a csend eve lesz, remenykedj :)
2020. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
21%
Költözz tanyára, ott nem hallasz semmit és csend van. Lakóházakban ez természetes.
2020. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudsz semmit tenni meg a szülök sem.

De azért ha a te gyereked lenne, akkor nemcsak nem aludnál, de fel is kellene kelned és foglalkzoni a gyerekkel, ami még jóval fárasztóbb!

2020. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%

Sztem szólhatsz nekik, persze finoman és kedvesen. De hidd el, ők sem jókedvükből bőgetik a babát, úgyhogy legyél megértő akkor is, ha nem változik a helyzet, vagy legalábbis nem rögtön.

Lehet, meg tudnak tenni olyanokat, mint hogy másik szobába viszik ilyenkor, előbb veszik fel, előbb kap szopit, stb...

De tényleg legyél kedves és megértő, az egy dolog, hogy ők vállalták a babát, de az biztos, hogy legalább annyira szenvedhetnek tőle amikor nem tudják megvigasztalni, ő meg nem tud aludni csak sír, mint te.

2020. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Regebben ha jol emlekszem a palinkas kenyer jol mukodott :)
2020. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%
Ha heavy-metalt hallgatsz tőhangerőn, az jó eséllyel elnyomja a gyereksírást.
2020. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

De azért ha a te gyereked lenne, akkor nemcsak nem aludnál, de fel is kellene kelned és foglalkzoni a gyerekkel, ami még jóval fárasztóbb!

- Nincs értelme ennek, mivel nem az én gyerekem.

2020. aug. 10. 22:23
 10/41 anonim ***** válasza:
42%
Fuldugo megis megoldas, de csak masfajta ebresztot kell hasznalnod. Pl karora/karkoto rezges alapu ebresztes...
2020. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!